Кога свалихте дюшечето на долното ниво?

  • 856
  • 18
За дюшечето на кошарката говоря. Чак когато бебето започна да сяда само или по-рано?

Предполагам че е дискутирано и преди, но се издъних с търсачката  Embarassed ще съм благодарна и просто за линк към стара тема.
Виж целия пост
# 1
Когато се научи да се изправя като се държи за решетките. Мисля, че беше на около 7 мес.
Виж целия пост
# 2
И аз май към 7 месец го свалих.
Виж целия пост
# 3
Когато се научи да се изправя като се държи за решетките. Мисля, че беше на около 7 мес.

 и ние така  Simple Smile
Виж целия пост
# 4
Когато започна да може сам да сяда и да се захваща за решетките и по този начин да се изправя на крака. При всяко дете е индивидуално.
Виж целия пост
# 5
Аз, когато малката стана на 9 мес. При син ми на 5 мес.
Виж целия пост
# 6
аз го свалих преди месец, т.е. на 8 месеца, още не се е научила да се изправя сама , но прави опити , така че ако ти е палаво бебончо и много мърда го сваляй за по сигурно
Виж целия пост
# 7
На 6 месеца.
Виж целия пост
# 8
Когато видяхме ,че с е изправя на крачета и се държи за решетките.Повтарям се с мамите тук ...ами ...това е принципа ... Simple Smile
Виж целия пост
# 9
Детето само си показва. Като вземе много да шава и да се врътка, ясно е, че момента е настъпил. Моят син си е щур, затова още след 3 месец, свалих матрачето на по - ниското ниво.
Виж целия пост
# 10
Когато започна да може сам да сяда и да се захваща за решетките и по този начин да се изправя на крака.

При нас това стана около 6 месеца- 6 месеца и половина. И аз преди това се чудех кога точно- когато започне да сяда или когато започне да се изправя, но като дойде моментът, просто ще разбереш.  Peace
Виж целия пост
# 11
Преди седмица, т.е. когато видях че проявява интерес към решетката и по-точно към начини за измъкване...два дни по-късно се научи да се изправя  Joy
Виж целия пост
# 12
На 8 месеца Peace
Виж целия пост
# 13
Ние минахме на долното ниво на 6 месеца.
Виж целия пост
# 14
И ние на 6м-тогава Вероника вече сядаше сама.На 7м се изправяше и свалихме нивото с още една степен!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия