Какво действа разхлабващо???

  • 2 784
  • 35
Моят мъник е почти на 5 месеца и никакво пюре и сокче не може да го накара да се изхожда всеки ден и без помоща на термометър.Какво да му давам?????
Виж целия пост
# 1
дай повече информация
аз съм на тази вълна откакто се е родил
какво му е менюто ?грамаж?как е апетита?какво мляко пие?
какви са му изпражненията?
колко дни можеш да го изчакаш?
корема подува ли се ?
газове има ли?
това с термометъра е страшна работа , няма отучване после

http://www.zadecata.com/vkuhniata/Zdr_diet_hranene/Zapichashti_r … bvashti_hrani.htm   това за храните
Виж целия пост
# 2
а и още откога е така?
спонтанно кога се изхожда?
ходили ли сте на гастроентеролог?
пил ли е нещо дуфалак например?
Виж целия пост
# 3
Газове си има ама не много, коремчето не се подува, а за лекар не съм мислила.
Виж целия пост
# 4
отговори на другите въпроси
Виж целия пост
# 5
и ако не се изходи един ден какво става? боли ли го? мъчи ли се детето? или ти си решила, че трябва да ходи всеки ден  Rolling Eyes
ако ползваш термометъра всеки ден скоро няма да има начин да се изходи само  Peace
Виж целия пост
# 6
и ако не се изходи един ден какво става? боли ли го? мъчи ли се детето? или ти си решила, че трябва да ходи всеки ден  Rolling Eyes
ако ползваш термометъра всеки ден скоро няма да има начин да се изходи само  Peace

абсолютно, има хора, които не се изхождат всеки ден, давай му повече супички и целулоза
Виж целия пост
# 7
Не го боли, но понякога и 3 дни не се напъва да се изходи.За супи ни е още рано.
Виж целия пост
# 8
ами до 5-6 дни не се води запек, а и твоята супер помощ с термометъра го кара да чака външна помощ за да се изходи. остави го детето на мира и ще се оправи. и възрастните не всички ходят всеки ден. давай му повече течности и храни, които разхлабват и спри термометъра
Виж целия пост
# 9
Незнам дали си въвеля плодовете , ако си: Давай сокче от круша(пресен). При нас има страхотен ефект..
 newsm74
Виж целия пост
# 10
Не мога да разбера какъв е този метод,щом не се изходи детето един ден и веднага термометър в дупето?! Rolling Eyes
Повече течности,избягвай запичащите неща и престани с термометъра Peace.
Виж целия пост
# 11
Прекрати с термометъра, това е напълно излишна и вредна манипулация  Peace

Какво друго даваш за ядене? Само на АМ ли е? С какво го храниш по принцип? Може би даваш запичащи храна? Махни временно една мерителна лъжица от млякото му, давай вода да пие. Пюре от тиква действа добре, давай пресни круши. Изчакай няколко дни и нещата ще се нормализират.
Виж целия пост
# 12
Виктор беше в началото така .Не съм помагала с термометър Stop(бяхме на АМ Фризовом -много му помагаше ) .Мисля ,че като започнахме пюрета и сокчета ,нещата се нормализираха .Давай сок от круша или грозде  ,ако сте захранени -пюре от спанак .
Виж целия пост
# 13
храни и сокове от круши, сини сливи, грозде, ананас, вода с мед и вода от сварени овесени ядки.
Виж целия пост
# 14
ананас, вода с мед и вода от сварени овесени ядки.

Твърдо не  Stop
За ананас е рано, за мед още повече, овесени (глутен) след 6-ия месец най-рано  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия