Sex след нормално(вагинално) раждане.

  • 12 156
  • 36
Понеже тук в "ТАТКОВЦИ" се обсъждат доста теми,които са,ако може така да се изразя,по-деликатни  или по-.......Имам въпрос,който по-скоро се отнася към Татковците,но предполагам че и МАМЧЕТА могат да се включат,ако се осмелят,разбира се.
   Промени ли се СЕКСа със партньорката ви,след като е родила вагинално?Интересува ме по-скоро физиологичния аспект.Възможно ли е,според вас,жената да върне предишната си форма или физиологията й от тук нататък е променена завинаги?
    Една моя позната ми сподели,че след като е родила може да бъде задоволена сексуално само в една-единствена поза,докато,преди да роди,я устройваше каквато и да е поза.Нещо се е променило "там"..... след раждането(разкъсванията).Уникален ли е този случай или ?
Виж целия пост
# 1
Мъжът ми ми каза, че съм си същата както преди раждането. Е, с малко по-други думи  Twisted Evil, но смисълът беше този.
Виж целия пост
# 2
С две раждали жени съм бил и двете са си същите, както преди да родят  Peace
Виж целия пост
# 3
Aх!Първо,благодаря за бързото споделяне на мненията!
   Второ....Честно казано и аз си мислех,че би трябвало да има някаква промяна "там".Все пак изведнъж "отвора"става много по-широк,за да мине бебешката главичка.Нима след това си връща предишните размери?Нима разкъсванията не оставят някакви следи?
    Даже съм чула  версия,че разни VIP мадами (и не само,)прибягват към раждането чрез секцио точно заради това,да не си нарушат "онази" форма.
Виж целия пост
# 4
  Ами мен доктора дори ме беше зашил повечко и бях направо като девственица  Embarassed! Доста време трябваше да мине докато си стана като преди и да не ме боли като правим секс! Сега съм решила да кажа не лекаря предварително да не се престарава с шиенето, че после... Crazy
Виж целия пост
# 5
И двете ми раждания са били нормални. След първото нямаше промяна. Но след второто....честно казано без да ми казва мъжът ми, виждам че ефектът не е същият.  EmbarassedПравих упражненията за стягане на тазовото дъно и мисля, че нещата се подобриха значително Peace
Виж целия пост
# 6
При мен, 1но нормално раждане, за сега няма проблеми. В началото ми беше малко дискомфортно, но след това всичко си дойде по мястото. Съпругът ми не се оплаква... ама смее ли Simple Smile
Виж целия пост
# 7
  Ами мен доктора дори ме беше зашил повечко и бях направо като девственица  Embarassed! Доста време трябваше да мине докато си стана като преди и да не ме боли като правим секс! Сега съм решила да кажа не лекаря предварително да не се престарава с шиенето, че после... Crazy
   Значи,и такива неща стават?!
   Това е новост за мен!
Виж целия пост
# 8
  EmbarassedПравих упражненията за стягане на тазовото дъно и мисля, че нещата се подобриха значително Peace
     Какви са тези упражнения за стягане на тазовото дъно?Би ли споделила?Мисля,че ще се намерят още жени,на които те ще са полезни.
Виж целия пост
# 9
Няма промяна при мен.

  Ами мен доктора дори ме беше зашил повечко и бях направо като девственица  Embarassed! Доста време трябваше да мине докато си стана като преди и да не ме боли като правим секс! Сега съм решила да кажа не лекаря предварително да не се престарава с шиенето, че после... Crazy
   Значи,и такива неща стават?!
   Това е новост за мен!

А такива интервенции се налагат само ако има разкъсвания или епизиотомия,Никой няма да тръгне да те шие само защото веднага след раждане си се поразширила Wink
Виж целия пост
# 10
Няма промяна при мен.

  Ами мен доктора дори ме беше зашил повечко и бях направо като девственица  Embarassed! Доста време трябваше да мине докато си стана като преди и да не ме боли като правим секс! Сега съм решила да кажа не лекаря предварително да не се престарава с шиенето, че после... Crazy
   Значи,и такива неща стават?!
   Това е новост за мен!

А такива интервенции се налагат само ако има разкъсвания или епизиотомия,Никой няма да тръгне да те шие само защото веднага след раждане си се поразширила Wink
   При мен имаше и перинеутомия, а и доки беше познат, та решил да ми направи по красива бродерия  Mr. Green! Иначе незнам как е при жените, които раждат без разкъсвания!
Виж целия пост
# 11
  Ами мен доктора дори ме беше зашил повечко и бях направо като девственица  Embarassed! Доста време трябваше да мине докато си стана като преди и да не ме боли като правим секс! Сега съм решила да кажа не лекаря предварително да не се престарава с шиенето, че после... Crazy
  Мхм, и аз така.Даже сега се лекувам, защото за секс и дума не може да стане, такова престараване...Ако някога се реша на второ дете, ще го родя секцио, писна ми от тая касапщина в родилното.Две години мъки след едно съвършенно нормално раждане #Crazy
   
Виж целия пост
# 12
И двете ми раждания са нормални - нямам разкъсвания. Промяна в секса не съм усетила. Единствено се чувствах дискомфортно при първия път след раждането. При втория път вече всичко си беше същото Grinning
Виж целия пост
# 13
Трябва да минат поне 2 месеца,за да е всичко както преди.При мен нямаше промяна.При други жени може да трябва повече време
Виж целия пост
# 14
Беше девствена, болеше я.  Недобре така.
Беше нераждала, искаше внимателно и бавно.  Не мой се отпусне човек.
Беше раждала, беше чудесно, беше sexual revolution.  Не помня колко шева вече имаше, но имаше.
Втори път роди, нещо май накриво са я зашили, защото вече аналният секс стана пълен мираж.  Нямаше оплаквания от нормалния обаче.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия