Коя количка да избера?

  • 1 342
  • 15
Здравейте мили мами - имам спешна нужда от вашата помощ за да направя правилен избор коя количка да купя за моята малка принцеса.Тя вече е почти на 5 месеца.Първата и количка държах да е розова и максимално лека и лесна за сгъване.Оказа се, че модела който избрах не е бил подходящия, т.к. от тежестта на бебешката чанта в момента в който количката спре и я пуснеш от дръжките се обръща и пада.Не бих искала да нараня детето си и за това реших да му купя нова количка.Надявам се да чуя вашите мнения и по-точно на майки, които ползват quinny, chicco и graco.Благодаря Ви предварително!
Виж целия пост
# 1
Има специален подфорум за тази цел.
Казва се "На пазар" Simple Smile
Виж целия пост
# 2
Да. Не е на правилното място това запитване. Освен това като си изброила три марки, всеки ще препоръча това, което ползва и има поглед върху него, най-вероятно и ти пак ще си объркана, защото няма да има единност в мненията и препоръките  Wink  Peace

Аз лично имам Чико  Peace
Виж целия пост
# 3
 Премести темата  Peace. Имам Куини , много са добри  , но напоследък  харесвам Грако и бих си взела такава . Успех в избора .
Виж целия пост
# 4
Без колебание - Куини.
Виж целия пост
# 5
ЧИКО естествено! Peace Само ,че  CHICO  6WD TECH.
Виж целия пост
# 6
Chicco Trio - страхотна е  Peace
Виж целия пост
# 7
аз съм ползвала и грако а сега съм с куини и от двете съм страшно доволна  Hug
Виж целия пост
# 8
Здравейте мили мами - имам спешна нужда от вашата помощ за да направя правилен избор коя количка да купя за моята малка принцеса.Тя вече е почти на 5 месеца.Първата и количка държах да е розова и максимално лека и лесна за сгъване.Оказа се, че модела който избрах не е бил подходящия, т.к. от тежестта на бебешката чанта в момента в който количката спре и я пуснеш от дръжките се обръща и пада.Не бих искала да нараня детето си и за това реших да му купя нова количка.Надявам се да чуя вашите мнения и по-точно на майки, които ползват quinny, chicco и graco.Благодаря Ви предварително!
На мен ми се е случвало доста често с моята количка.ако съм попрепълнила чантата/носех една голяма,не оригиналната по едно време/Имам чико.
Виж целия пост
# 9
Аз лично имам  Cangaroo Comfort и съм много доволна. Естествено е всеки да похвали  своята. Peace
Виж целия пост
# 10
Чико - Дуо
Виж целия пост
# 11
CHIPOLINO-"VIP SELECTION"-мОЯТА Е рОЗОВО И СИВО И СЪм мНОГО ДОВОлНА Peace
Виж целия пост
# 12
аз съм с чико и съм си доволна Mr. Green
Виж целия пост
# 13
Благодаря на всички Ви!Ние вече сме с нова количка chicco. А количката, която се преобръщаше беше на chipolino eleganca VIP selection.Може и нашата да беше дефектна, т.к. в Морската градина във Варна са често срещан модел.Но ние не сме доволни от него.
Виж целия пост
# 14
Аз лично в момента ползвам "Hauck",но сам решила да я сменям ,не защото не е удобна,а защото е много голяма и не се побира навсякъде.Мисля да си купим на "Giordani" koмбинирания вариант
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия