С какво почиствате грим?

  • 1 298
  • 29
Много мразя да се разгримирам. Как и с какво става най - добре според вас?
Виж целия пост
# 1
 С лосион / крем за разгримирване. Peace
...аз обичам да си махна грима, да си почистя лицето, да го измия и да си нанеса вечерният крем  Wink
Виж целия пост
# 2
А каква марка лосион? Изобщо, дайте подробности.
Виж целия пост
# 3
Аз не овичам тоалетните млека защото са ми много мазни напоследък съм много доволна от L'OREAL I garnier и двете фирми имат няколко варианта лосиони за почистване на грим
Виж целия пост
# 4
Напоследък се разгримирам само с пяната на Виши. Имам и едно шишенце от двуфазния лосион на Лореал, но го ползвам рядко, само когато мнооого съм прекалила с грима Crazy
Виж целия пост
# 5
Доскоро ползвах трите стъпки на Клиник. След известни колебания около марката обаче, смених с  Биотерм - през лятото почистваща пяна, а през зимата - тоалетно мляко и тоник.
Виж целия пост
# 6
С пяната Happyderm на L'Oreal Peace
Виж целия пост
# 7
  Лицето почиствам с тоал.мляко и розова вода,а очите-с двуфазния лосион на Лореал Peace
Виж целия пост
# 8
Очите с обикновенно тоалетно мляко,а лицето с гел пяна,в момента на Регал.
Виж целия пост
# 9
Доскоро ползвах трите стъпки на Клиник. След известни колебания около марката обаче, смених с  Биотерм - през лятото почистваща пяна, а през зимата - тоалетно мляко и тоник.
Какво не и хареса на Клиник?Сподели , че аз само това ползвам .
Виж целия пост
# 10
ако имам спирала на очите - със тоалетното мляко на l'oreal, ако не - със лосион /пак l'oreal или Vichy/
Виж целия пост
# 11
С тоалатно мляко, което по възможност да е с по-малко съдържание на алкохол, та по-малко да щипе на кожата.
Сега ползвам на Гарниер едно, много хубаво почиства, но май има повечко алкохол.
Виж целия пост
# 12
С тоалетно мляко,тук нямам претенции към марката,обикновеното също ми върши страхотна работа Peace
Виж целия пост
# 13
Тоалетно мляко,след това тоник. Flutter
Виж целия пост
# 14
За очите - лосион за сваляне на очен грим на "Регал" - супер е и е доста евтин - към 2-3 лева.
За лицето - тоалетно мляко и тоник "Гарние"
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия