Споделете 3.1

  • 11 960
  • 347
Мърморанката спомена, че няма да я има известно време, реших новата тема да я пусна аз, спазвайки хронологията и авторските права bowuu.

Нека е ново, хубаво начало, а депресиите и неприятностите ако може да си стоят заключени в старата Mr. Green.

Аз съм на гейм и сет засега, за мача ми трябва още палцестискане  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover.
Виж целия пост
# 1
Споделям: Днес съм щастлива и ухилена:
1. Васи е родена днес и е най-сладката сънена пухкавелка Heart Eyes, която се изтърси тази сутрин в 6,30 в спалнята и ни раздърпа, защото "Искам вече да съм роденааа" Joy
2. Понеделник е и аз по принцип съм си щастлива - всеки понеделник си е ново начало, нали?
Виж целия пост
# 2
ДЕ ВАня , да ти е жива и здрава рожденичката!!!
Пожелавам й от сърце радостно детство и все така да ви радва!!!

Виж целия пост
# 3
ДеВаня, честита ти рожденичка! Весел празник!  Heart Eyes
Виж целия пост
# 4
Аз съм от по новите и много не смея да се намесвам в темите Ви,макар че ви чета доста, но понеже ми е маааалко криво, ще споделя - тъжна съм, защото си нямам бебе още, а и вчера ми дойде Sad
Иначе се радвам, за всички вас. Радвам се, че октомври започна слънчев и се надявам така и да свърши.

Лека седмица мами.
Виж целия пост
# 5

И аз съм нова в темата, ама да си кажа болката - ужасно ми започва седмицата: запушен нос и болно гърло...  Sad Как ще издаяна в офиса незнам.
Пък и моя си проблем ме мъчи вече половин година и какво ли не направих, но още нямам резултат...
Единствената ми радост е, че малката ми принцеса има рожден ден в петък и съм организарала супер парти!
Успешна седмица на всички  и повече усмивки bouquet
Виж целия пост
# 6
Аз съм в супер настроение, защото започвам приготовленията за рожд. ден на дъщеря ми в четвъртък и защото след като миналата седмица беше леко настинала, днес е добре и е на ясла и аз имам цялото време на света ... е, поне до 16 часа  Laughing

Честит рожден ден на Васи на ДеВаня!
Много здраве, щастие и късмет!   bouquet

Обичам ОКТОМВРИ, дано и той ме обича  Laughing
Виж целия пост
# 7
Честита рожденичка на Де Ваня! Да е жива и здрава малката голяма Васи и весел празник!  bouquet
Mari_Pz, добре дошла в темичката, не се притеснявай да пишеш! Съчувствам ти за разочарованието, но не спирай да се надяваш и все някой ден ще бъдеш мама, убедена съм! Прегръдки и за теб! Hug
И към поста на Сакри от вече заключената тема - Сакри, плашиш ме... Sad Аз все още съм си у дома, но февруари се връщам на работа и ще предавам на пети клас. От колеги разбрах, че тазгодишните петокласници са първите, които се обучават по някаква новоизмъдрена програма - нови предмети, нови учебници и т.н. Все още не съм наясно какви точно са промените, но отсега се чудя и мая какво ме чака. Сега и ти като сподели впечатления, хептен ме хвана шубето. Sad От опит знам, че почти всяко нововъведение е свързано с редица недомислия и оттам главоболия за деца, учители и родители. Дано не съм права... Praynig Иначе не ми остава друго, освен да пожелая много търпение и успешно завършване на 5 клас - и на теб, и на сина ти! Hug
Виж целия пост
# 8
Иренкааааааааааа  Hug Hug Hug Радвам ти се! Къде се загуби - не съм те засичала отдавна в клюкарника...
Виж целия пост
# 9
Kalida, отговарям ти тук - да, снимките са негови Wink Но и самият фото-блог си е негов, аз нямам нищо общо, освен, че гордо го нося в подписа си  Laughing
Честит рожден ден на Васи!   bouquet

Споделям, че ми се спи безумно. Отивам да смуча кафе на терасата и да пуша нервно, че ме чака работа, колкото за целия китайски народ.
Виж целия пост
# 10
Честита ти рожденичка, Де Ваня! Да ти е жива и здрава малката госпожица.   bouquet
Споделям, че от снощи нямахме вода - а това с дете и двама възрастни си е приключение. Мислех, че е по вина на ВиК и сутринта си говорихме на високо ниво с един диспечер  Mr. Green. Е, оказа се, че не е, а от другия вход са ни спрели водата, защото някой се наводнил. Хубаво, ама да бяха предупредили поне. В резултат на разговора ни сега долу пред блока има малко повече хора от ВиК, ама ще го преживеят.  Mr. Green
Виж целия пост
# 11
Иренкааааааааааа  Hug Hug Hug Радвам ти се! Къде се загуби - не съм те засичала отдавна в клюкарника...

Затрих се тия месеци, къде от скитосване, къде от проблеми, но вече съм на линия ежедневно ...   Laughing Peace

Сори за оффа, бийте ме ако искате, търпя на всичко  Laughing
Виж целия пост
# 12
Ще мия прозорци ... за пръв път в живота си.  Embarassed

Идея нямам баш как - взех препарат, ще пръскам и бърша с подходяща кърпа.  Confused
Ако не падна от балкона, ще опитам да сваля и пердетата да опера (пак за пръв път, ама на пералня).
Виж целия пост
# 13
Верги, така е какиното. Една от екстрите да бъдеш господар на къщата си е да си я чистиш Joy
Периодично идвай да се отчиташ дали си паднала Wink
Виж целия пост
# 14
ДеВаня, честито ти рождениче Simple Smile
Вергилия, резултатът обикновено си струва катеренето.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия