колко давате от Инфакол-а

  • 664
  • 9
Здравейте майчета, тъй като сме с ужасни колики, поръчах Инфакол и ми го донесоха, но видях че е същата съставка като Еспумизан-а. От него давах по 20 капки, а от Инфакола колко да давам - 1 или 2 дозаторчета, защото сме с много силни колики. (А впрочем как го давате - направо с дозатора в устата ли?)
Виж целия пост
# 1
Здравей,
Първоначално и ние бяхме на Еспумизан,но нямаше никакъв ефект от него.Сега давам на бебчето sab simplex от който съм много доволна 15 до 20 капки.Коликите почти изчезнаха,рядко се случва да се появят отново.Пробвай с него,ако не ви помогне Инфакола.
Виж целия пост
# 2
Преди всяко хранене в лъжичка за кафе по една доза - Инфакол.
Мисля, че при нас по-голям ефект имаха Бейби Нос.
Виж целия пост
# 3
Директно в устата. При нас действаха по - добре непосредствено след хранене.
Виж целия пост
# 4
Инфакол може да се дава директно в устата /при кърмене/, може да се сложи и в млякото на бебето. Трябва да се дава преди всяко хранене по една, ако са много силни коликите по две пипетки. Аз също бях доволна от Саб симплекс.
Виж целия пост
# 5
И ние сме със Саб и съм доволна, но мисля на различните бебета, различни капки им действат.
Съвета ми е да пробваш с диета, да си проследиш кои храни от твоето меню дразнят стомахчето на бебо.  Simple Smile
Виж целия пост
# 6
При силни колики по 2 пипетки. Малката отново я почнаха коликите, но нямам вече Инфакол, затова използвам Еспумизан, добре й действа, при това вкуса е много приятен на круши, а не на банан, както пише в листовката Wink
Виж целия пост
# 7
на упътването на Инфакола си пише как се дава - по една пипетка (което е равно на две стисвания на пипетата в шишета) ПРЕДИ ядене, директно в устата.
ако коликите са много силни - по 2 пипетки.
Виж целия пост
# 8
Ние сме доволни от Sab Simplex.
Виж целия пост
# 9
нали всички тези лекарства съдържат една съставка - симетикон. каква е разликата  според вас? аз избрах еспумизан, защото е по-рядък и по лесно се дава. сега гледам че инфакола е по-гъст, като саб симплекс.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия