02-08.10 Дано слънчевото време донесе и слънце в сърцата

  • 9 382
  • 233
Колко късно е вече, а още няма седмична тема. Или аз не съм я видял...? Wink
Е, гледам времето навън и ми става едно хубаво, хубаво... Дано хубавото време донесе на всички само усмивки и хубави моменти.
Виж целия пост
# 1
  bouquet
Направо не можах да повярвам, че няма нова темичка.
Хубава седмица и от нас и хубав октомври месец, мили мами и мили дечица  bouquet
Днес мисля, че е операцията на малкото детенце с  хидроцефалията.  Praynig дано бъде успешна и помогне поне с мъничко на малкото слънчице да се почувства добре. Praynig
Виж целия пост
# 2
хубава и спорна седмица и от мен.много здраве, радост и успехи на всички   bouquetлеко писане на малките първокласници Hug
Виж целия пост
# 3
Майки и татковци светъл ден,светъл поглед и светло ежедневие ви пожелавам.
Виж целия пост
# 4
        Ееееех, старость нерадость! Внимателно изчетох всичко. Никой не се сети да ми честити празника вчера - на възрастните хора Joy Joy
Виж целия пост
# 5
Да. И аз не повярвах в началото, че няма. Записах сеее Simple Smile
Wolf, не знам за старите хора, но вчера беше денят на всички музиканти. Ако има такива - да им е честит празника (със закъснение).
Още веднъж, дано седмицата донесе радост и успехи на децата и на тези, които мислим за тях. В тази връзка чакаме добри новини от всички.
Виж целия пост
# 6
Весела седмица и от нас! HugВ Плевен грее слънце,толкова е топло и хубаво.
Цитат на: Sadman link=topic=130925.msg2456318#msg2456318 date=1159787184 В тази връзка чакаме добри новини от всички.

[/quote

Може ли аз да съм първа с добрите новини FlutterМисля,че днес бяхме официално одобрени от детската градина.Госпожите ме помолиха да им помогна в попълването на нещо като индивидуален учебен план за Буби-досега я били наблюдавали и вече си били изградили представа за нея.Плана включваше цели,задачи и други подобни при посещенията на детето в групата.Прочетох какво са написали логопедката,педагожката и кинезитерапевтката,а също и госпожите в групата,останах доволна,явно са схванали основи от поведението и същността на малката.Даже са написали,че детето е изключително музикално и много пластично и в тази връзка ме посъветваха да я насочвам все повече в тези и умения,а ме увериха,че и те ще правят същото.Даже и гадната лелка,дето все ми тровеше нервите днес взе Буби и ми каза въобще да не се притеснявам.Освен това ми казаха,че е страшна красавица и чаровница,само дето пропуснаха да споменат,че е като майка си Laughing,но си го мислеха,сигурна съм Wink.
Малее,защо излезе така?1 newsm78
Виж целия пост
# 7
На мен днес определено не ми е ден! Sad
Весела и щастлива седмица на всички!
Виж целия пост
# 8
   Общото ми с музикантите е, че си пием кафето в барчето на филхармониятя. Joy
Виж целия пост
# 9
Валенцето, това е страхотно! Радвам се за вас! newsm44 Успешна и спокойна седмица на всички и от мен!!!
Виж целия пост
# 10
Здравейте и от мен!
Аз събота и неделя бях на сватба - голям кеф беше. Ама не беше в Люксембург Simple Smile
Лека седмица от мен. Моята започва с тормоз над колегите - трябва да им изнасям презентация... Стискайте плаци да не се олея много Simple Smile

Времето наистина е чудесно, надявам се да изкараме едно хубаво цигнаско лято. В Бургас големи разходки си правихме с маймунката, като имам време ще кача и някоя друга снимка.
Виж целия пост
# 11
     В Бургас на плажа до к-с Лазур има един кораб. Вътре приготвят страхотни пилешки воденички и дробчета със сос от сушени домати, червен пипер и лук.
     "Ех тая Машенка- на високо седи - на далече вижда"
    Малко ми пречи Ришкия проход, ама ней се.
Виж целия пост
# 12
Здравейте и от нас! Hug

Не ни е баш и на нас! Йоанчо е болничък. Нощес имаше температура, за щастие не висока 37,5. Освен това повърна веднъж. Sad Сутринта беше в много добра форма, хапна си солидно и си игра. Но на обяд отново отпадна и беше топличък. Не му премерих температурата, но не беше висока. Дадох му сиропче и сега спи. Добре, че поне си хапва и пийва течности. ooooh!

Иначе сме добре, де! Детенцето почва да помни по-лесно нови думички. Не че са толкова много, де, но все нещо е. Дори вече ни лъже! Като го видим, че му се пишка и се присвива го питаме :"Има ли пиш?", а той ни поглежда хитро и казва "Нямааааа!". Laughing Такива ми ти работи! Joy

Валенце, радвам се за новините от градината! Дано ентусиазмът им не е временен и там се окаже наистина добро място за Буби! Praynig

Щастлива седмица на всички от нас!  bouquet
Виж целия пост
# 13
  И в Пловдив е циганско лято  Sunglasses дано се задържи по - дълго така.

  Валенце, видя ли, че нещата с Буби ще потръгнат! Не ми повярва ти на мен съвсем преди няколко дни, като ти казах...  Wink нацелувай красавиците /дето толкова приличат на мама/, дишай по - леко и не им отпускай много каишите на госпожите  Laughing

  Стънче, успех на презентацията! Да им свиеш сърмите на колегите  Hug

  Краси, а горе главата! Че идва времето на есенните депресии, пази си нервите за тогава  Wink
Виж целия пост
# 14
Бим-бам,аз есенни депресии не карам,ама този немски език ще ме умориииии! #Cussing out
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия