Да се оплача от фирма"Мебели Станков" :(

  • 44 847
  • 64
Изпадам вече в дълбока депресия като чуя тази фирма.  #2gunfire  През април месец отидох да ми направят проект за кухня,дадох си размерите,сама начертах,какво точно искам,а те трябваше само да ми кажат цената.Чаках 2 седмици някой да ми се обади,но не. Започнах да звъня почти всеки ден, но с различни оправдания не получавах никаква информация. Накрая след множество ходения до офиса,след 1 месец ми съобщават,че са ми загубили размерите и проект дефакто няма. След нови хиляди уточнявания месец юни сключих договор,според който до 30 работни дни трябваше да ми е готова. Е какво да кажа,още я чакам,а сега сме октомври.  Cry
Виж целия пост
# 1
Трабвяло е да спреш да се занимаваш с тях,още когато са ти изгубили проекта ....  bouquet
Виж целия пост
# 2
Само при тях намерих кухнята,която исках.  Close  Иначе наистина нямаше да имам толкова нерви,да се занимавам с тях.
Виж целия пост
# 3
Ако бях в друга държава бих ги осъдила.... #2gunfire
Виж целия пост
# 4
Щом имаш договор защо не се обърнеш към Комисията за защита на потребителите - неможе да 4акаш една кухня половин година. Сигурно и капаро си им дала  #2gunfire
Виж целия пост
# 5
Платила съм 50% от цялата сума за кухнята. Има и едни смешни неустойки в договора, като 0.01% за пресрочване. И аз се бях замислила за Комисията, но не знаех,как могат да ми помогнат.  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 6
Егати и фирмата, взели са ти парите и си траят сега .....
Да бе неустойка, 0.01%  #Cussing out а нервите, кой ще ти ги плати???
Виж целия пост
# 7
За тази фирма не ми се говори!
Поръчахме си холова гарнитура/уж най-добро качество/а не издържа кожата и месец.За да не правя скандали ме помолиха да си избера друга гарнитура,с нея положението вече е отчайващо,лющи се ,пада и боята,направо ми идва да ги  #2gunfireА няма да забравя как ме овещаваха колко са им качествени нещата. Проблема си го реших като си купих друга,а за тази фирма неискам и да чуя!
Виж целия пост
# 8
Комисията за защита на потребителите няма да ти свърши никаква работа. Напиши една покана, че ако до две седмици не ти докарат кухнята, ще се обърнеш към съда, занеси им я и поискай да ти я заведат с входящ номер. Много е важно да имаш входящ номер, както и копие на поканата. Ако след две седмици не ти докарат кухнята, подай жалба в съда за неизпълнение на договора от тяхна страна.
Виж целия пост
# 9
 Tired Настръхнаха ми косите като ви чета. Ние сме си поръчали холова гарнитура ooooh!  Другата седмица трябва да е готова, ама като чета май закъсняват ужасно Cry
Виж целия пост
# 10
Момичета, пак ще вмъкна в темата, за да поискам и аз един съвет за некачествени мебели.
Взехме си диван от мебели ВЕНЕРА , комбинация с кожа. Тази кожа, обаче, не знам каква е, но се драска от най-малкия допир! Онзи ден мъкнах едни кашони и без да искам докачих малко от кожата, ама буквално само докоснах кожата с кашона и се получи грозна драскотина!!!! Shocked Какво е това чудо!  #Cussing out Дали мога за такъв пробелм да се оплача на фирмата доставила ни дивана?Ми то коприна да беше, по-издръжливо щеше да е!
Виж целия пост
# 11
Само да вметна за наши познати, които си купиха кола от панаира миналата година. Искаха малко по-различен цвят и някой нещица вътре. Оказа се, че ще им я правят поръчка. Закъсняха доста с доставката (дали не отидоха два месеца), накрая неустойките (пак на ден)се превърнаха в много, много, солидна цифра, която им свалиха от цената, щом ги имаш в договора после не го пропускай.
Виж целия пост
# 12
Да,много са зле Mr. GreenИ ние си бяхме поръчали гарнитура,гледахме мострата беше супер на изложението в НДК-то,а поръчката не стига че се забави много,ами и пристигна нещо съжсем различно и постоянно излиза перушината понеже било от "естествен пух" #2gunfire
Виж целия пост
# 13
Чувала съм само негативни отзиви за "Станков", пък цените им са ненадминати! #Crazy
Виж целия пост
# 14
Ужасена съм. Преди 10 дена получих поръчаната при тях холова гарнитура,Тъй като още сме в ремонт ,дори не съм я развила от найлоните.Иначе спазиха срока .Дори я получих преди договорения ден.Стискайте палци да са надминали себе си ,защото и без друго доиста "воювах"за нея .
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия