4 дни закъснение и отрицателен тест. Възможно ли е теста да бърка?

  • 21 421
  • 40
Здравейте! Отскоро съм посетител на този форум ,но намерих доста полезни неща и не спирам да чета!
Ето и моята история - имам една дъщеричка на 10 год. и сега решихме да си имаме второ. Пробваме от 20 дни, ама аз така съм се запалила по идеята, че направо съм полудяла:) Вече ми закъснява 4 ти ден и искренно се надявам да има добра новина. Днес обаче направих тест и беше отрицателен. Беше Check choise - не ми е известен, но след нещата които процхетох за Surecheck реших да пробвам него.А иначе мисля че имам симптоми за бременност - поне това което чета по-горе - болят ме гърдите - от около седмица, боляха ме яйчниците до преди 2-3 дни и редовно ме боли кръста. Но почти не ми се гади, докато първата бременност още след 15 ден от действието беше постоянно. Всъщност въпроса ми е дали е възможно теста да е скапан или все още е рано и най-вече как да преодолея напрежението от това чакане!
Виж целия пост
# 1
ами може и рано да е, а може и теста да отчита по-високи нива на хормона, аз лично бих си купила още няколко различни и бих се тествала.
искренно ти пожелавам да си бременна Simple Smile
Виж целия пост
# 2
Възможно е!
Виж целия пост
# 3
Опитай пак след 2-3 дни.
Пожелавам ти да е станало и скоро да видиш 2-те чертички.
Виж целия пост
# 4
Здрасти Simple Smile
Стискам палци новината да е хубава! Peace Ако си нетърпелива, направи кръвен тест, а ако - не - направи пак след 2-3 дни обикновен тест, но с първа сутрешна урина, защото нивата на хормона тогава са най - високи. Успех  bouquet
Виж целия пост
# 5
Направи нов тест след 2 дена сутринта с първа урина. Стискам палци да е положителен  Peace
Виж целия пост
# 6
Sled niakolko dena napravi oste edin test.Probvai s Shuar chek-izpolzvala sam go 2 pati i dosega ne me e lagal.
Виж целия пост
# 7
Дано следващият тест да е положителен. Peace
Виж целия пост
# 8
Направи нов тест след 2 дена сутринта с първа урина. Стискам палци да е положителен  Peace
Peace
Виж целия пост
# 9
На мен ми се е случвало за ми закъснее 6-7 дена и теста да е отрицателен......и после ми идва Cry
Виж целия пост
# 10
Благодаря момичета!
Така и ще направя - ще използвам първата урина(досега все го правя някъде по-средата на деня).
Ще изчакам още 1-2 дни и ще пробвам.
Интересното е че имам невероятен апетит - едва се удържам.А преди не беше така. Ама нали казват че може втората бременност да протече по различен начин.
Стискайте палци Peace
Виж целия пост
# 11
пробвай след няколко дни.
аз съм вече бременна след 3 отрицателни теста -7 дни закъснение. Положителни станаха на 16 ден Sick.
стискам ти палци  bouquet
Виж целия пост
# 12
Благодаря ти Калина!
Искам да те питам имаше ли някакви други признаци -чувстваше ли се по различно?
Виж целия пост
# 13
Нора, ако и следващия тест (след 1-2 дена) е отрицателен и все още нямаш цикъл, направи си кръвен тест за бременност.
Виж целия пост
# 14
Имам въпросче, закъснявя ми вече 14 дни , правих си тест на 3 ти ден от закъснението - , после на 12ден и видях бледа втора чертичка , на другия ден сутринта пак , през деня на обят пак отрицателен . За признаци какво да кажа , повдига ми се от цигарката ситрин , а днес на работа съм адски нервна . М. го няма още . Някои с подобна участ имали ?????? Много съм се шашнала !!!!!!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия