Препоръчайте ми отмиващ гел за водоустойчива спирала!

  • 535
  • 9
Момичета, кажете какъв измиващ продукт да си купя за водоустойчива спирала?
На Виши имаше една вода 3в1 , доколкото си спомням ставаше за моя случай , но не съм сигурна.
Давайте предложения ,моля!
Виж целия пост
# 1
Лореал, двуфазния   Hands Thumbsup
Виж целия пост
# 2
Peace
Виж целия пост
# 3
Мерси, Пепи. Не можах да намеря снимка Blush
Виж целия пост
# 4
Момичета , дайте орентировъчни цени на предложените продукти . За такова нещо бих дала до 15-ина лева не повече, та затова.
Виж целия пост
# 5
Момичета , дайте орентировъчни цени на предложените продукти . За такова нещо бих дала до 15-ина лева не повече, та затова.

Двуфазният на Лореал е страхотен и в Свищов струва 6.90 лв. Предполагам в по-големите градове е по-скъп, но едва ли е повече от 8 лева. Вземи си го, няма да сбъркаш - аз преди ползвах двуфазния на Орифлейм, но откакто открих този на Лореал, не го заменям за нищо!
Виж целия пост
# 6
За махане на спирала единствено на тоалетно мляко или такова, което е специално за махане на грим мога да се доверя, не за друго, ами съм пробвала всякаки гелове мелове и щуротии, ама все си остава по миглите Rolling Eyes
Виж целия пост
# 7
И аз съм с двуфазния на Лореал и съм много доволна за водоустойчив грим. Цената в София също е около 6.50-6.90 лв. Lierac също има хубав лосион за водоустойчив грим, но е доста скъп (около 25 лв), а не забелязах поразителна разлика с този на Лореал.
Виж целия пост
# 8
Благодаря момичета ! Явно това ще си взема щом всички сте доволни от един и същи продукт,значи наистина е добър. Пък и цената е супер!
Виж целия пост
# 9
най-доволна съм от това:



дегримьор 3 в 1
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия