Ехография на коремни органи - къде?

  • 3 811
  • 3
Здравейте,

На детето ми му предстои операция от хипоспадия в началото на ноември в Пирогов. Когато ни дадоха списъка с изследванията, които трябва да му на правим, там присъстваше и ехография на коремни органи. Попитах сестрата къде да я направим и тя каза, че личната лекарка знае къде да ни изпрати. Според личната лекарка обаче това изследване трябвало да ми го направят в болницата, тя не знаела къде точно да ме изпрати, но каза, че ще ми даде направление за ехография.
Вече нe знам какво да правя и къде да ходя, затова искам да попитам има ли майки, минали по тази път да ми помогнат къде да заведа детенце?
Благодаря предварително.
Виж целия пост
# 1
Здравей,piponna не мога да ти дам съвет къде да направите изледването понеже не съм от София.Исках да те попитам какви изледвания ви трябват ,на каква възраст е детенцето по подробно да ми обясниш нещата понеже малкия ми син му предстои такава операция и ме интересува.Можеш да ми пишеш и на лични.Благодаря ти предварително.
Виж целия пост
# 2
Вземи си талон и в Търета градска б-ца има детски специалист, който преглежда всеки ден от 10-13ч, казва се д-р Гайтанджиев.Кабинета му е на първият етаж с/у аптеката(в самата болница), а ехографа е до гинекологията и до педиатричния кабинет, но разпитай и ще ти обяснят.А иначе Мария лежа преди месец в детска хирургия в Пирогов, но я приеха по спешност, и там и направиха ехография на коремни органи.
Виж целия пост
# 3
marychery, благодаря за информацията.Simple Smile

nena 76, моят син след 2 седмици става на 1 годинка, т.е. операцията е малко след като навърши годинка. Ние сме с по-тежка степен на хипоспадия и ще ни правят 2 операции. Първата ще е за изправяне на пениса, който в момента стои  извит надолу. Втората операция ще е за изграждане на уретера до върха на пениса. Тя ще бъде 10 месеца след първата операция. Изследванията, които ни казаха да направим са на кръв и урина, консултация с алерголог и тестове за алергични реакции към упойки, бележка от личната лекарка, че не е бил в контант със заразно болен, и ехография на коремни органи. Предупредиха ни да го пазим от грипове и поне 3 седмици преди операцията не трябва да е боледувал. Това са изследванията. Всички те трябва да се направени 2-3 седмици преди приемането ни в болница. Ако имаш още въпроси питай, ще ти отговоря. Не пиша на лични, защото не съм регистрирана.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия