след раждане

  • 1 327
  • 26
Някой имал ли е проблем след раждане-чувство че няма да може да се сдържи при ходене по голяма нужда???
Виж целия пост
# 1
Не съм имала този проблем, даже за първи път чувам   Thinking, аз раждах със секцио, може би има значение.
Виж целия пост
# 2
Два пъти раждах нормално,но не съм имала такъв проблем. newsm78
Виж целия пост
# 3
аз раждах нормално,но се чудя дали от многото  напъни,а и имах и форцепс ,нещо мускулите да не са ми са отслабили,имам такова чувство и се притеснявам
Виж целия пост
# 4
спокойно, скоричко си родила Hug
мен ме беше страх първия месец от тоалетната, докато не спряха да ме болят шевовете (доста си бяха, та и бройка точна така и не разбрах). После всичко си дойде по местата Peace
да ти е живо и здраво бебенцето и бързо да се възтановяваш  bouquet
Виж целия пост
# 5
 Не се притеснявай, и аз бях така, и аз родих с форцепс. Това е така, защото още не е минала раната, след време ще отмине. По лентичката виждам, че не е минало много време от раждането.
Виж целия пост
# 6
Не съм имала такова усещане.
Виж целия пост
# 7
И аз родих нормално, спомням си че много ми се ходеше по малка нужда но не можех. Бяха ми сложили една подлога и стоях с нея цяла нощ. Накрая на сутринта успях малко. Ами бебето там е притискало всичко и докато си дойдат нещата по местата трябва малко време. Така че споко, всичко ще се оправи. Peace
Виж целия пост
# 8
аз лично не съм имала такъв проблем
Виж целия пост
# 9
Имах да ,но скоро ще отмине . Blush
Виж целия пост
# 10
И при мен нямаше такова чувство, но съм чувала че е нормално и отминава.
Виж целия пост
# 11
не съм имала такова усещане
Виж целия пост
# 12
не съм имала такова усещане
, раждала съм и по двата начина
Виж целия пост
# 13
За голяма нужда не съм имала проблем.Но с малката, преди да започна упражнения за стягане на корема,при кихане или кашляне пусках по няколко капчици.Много неприятно,но отмина.
Виж целия пост
# 14
спокойно, скоричко си родила Hug
мен ме беше страх първия месец от тоалетната, докато не спряха да ме болят шевовете (доста си бяха, та и бройка точна така и не разбрах). После всичко си дойде по местата Peace
да ти е живо и здраво бебенцето и бързо да се възтановяваш  bouquet
И при мен беше същото все едно аз съм го писала
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия