Въпрос за процедурата кола-маска

  • 2 542
  • 20
Знам, че има много теми за това, но тук искам да питам нещо конкретно за процедурата, като ходите на кол-маска.

Интересува ме козметичката като ви нанася колата- една и съща шпатула ли ползва за всички и за всякъде?

Преди ходих на кола-маска, но взех да се замислям, че с една и съща шпатула маже интимните части на всички, и жени, и мъже (не видях да я сменя), което е много опасно. Казах си, че съм късметлийка, че не съм хванала някоя болест и оттогава повече не съм ходила, сама си решавам проблема.
Виж целия пост
# 1
Аз винаги съм ползвала собствените си услуги, но в състоянието в което съм ....не става...Проучих въпроса, който и теб те мъчи и си намерих козметичка, която ми обясни, че кисне след клиента шпатулата в разтвор. И и вярвам, защото "пратих" и други приятелки на "проучване"...Виж за тези маски, които се разтапят и загряват в самата "ръкохватка" , с която директно маже кожата...не ми е ясно как се почистват. А като се замислиш шишенцето с пудрата, която ползва е пипано при всяка една клиентка, като преди и след това със същите ръце е пипано ...там долу.... Sick Sick Sick
Виж целия пост
# 2
Да, изобщо като се замислям и все повече се отказвам от тези услуги.
Виж целия пост
# 3
моята козметичка работи с едни ролки.и като всърши я изхвърля-няма шпатули,няма кола-маска в купа (нз как се казваше онова в което седи топлата кола) .много пъти е обсъждано тук.мнението ми е ,че във всеки по-сносен салон,колата е в патрони или от тази като пластелин.не бих отишла там където те мажат с шпатула  Shocked и бъркат в нещо общо
Виж целия пост
# 4
А видяли ли сте да сменят чаршафите, на които лягате разсъблечени? Защото аз и този недостатък им бях намерила- не ги сменяха, а би трябвало. Ама ако след всеки клиент ги сменят, ще излязат на загуба newsm78
Виж целия пост
# 5
моята козметичка работи с едни ролки.и като всърши я изхвърля-няма шпатули,няма кола-маска в купа (нз как се казваше онова в което седи топлата кола) .много пъти е обсъждано тук.мнението ми е ,че във всеки по-сносен салон,колата е в патрони или от тази като пластелин.не бих отишла там където те мажат с шпатула  Shocked и бъркат в нещо общо

 Peace
Виж целия пост
# 6
Ами чаршафа не се сменя, но се сменя върху него специална постелка за всеки клиент.
Виж целия пост
# 7
Моята козметичка сменя шпатулата, а чаршафите са хартиени за еднократна употреба. Обаче до сега въобще не се бях замисляла над това.
Виж целия пост
# 8
при моята са едни хартиени за еднократна упореба.не са дори чаршафи,ами нещо като много широка кухненска хартия
Виж целия пост
# 9
Аз за това не използвам услугите на козметичка, а си правя колата сама. Скоро ходих с една приятелка на  козметик и преди нас имаше едно момче на което правиха кола маска, но не смениха чаршафите, а веднага след него легна следващата клиентка.
Виж целия пост
# 10
Скоро ходих с една приятелка на  козметик и преди нас имаше едно момче на което правиха кола маска, но не смениха чаршафите, а веднага след него легна следващата клиентка.
Това и аз съм го виждала.А прави ли ви впечатление,че с една и съща шпатулка козметичките мажат маските по лицата на клиентите?Та на чиста кожа с отворени пори да ми се лепнат пъпките на пубертетката преди мене  Sick Ако седна да й обяснявам,тя пък отваря една уста да се защитава и цялото удоволствие от процедурите се изпарява(а не са и много евтини).Това са част от причините,поради които избягвам козметичните салони.
Виж целия пост
# 11
Ами чаршафа не се сменя, но се сменя върху него специална постелка за всеки клиент.
Peace
Виж целия пост
# 12
при моята са едни хартиени за еднократна упореба.не са дори чаршафи,ами нещо като много широка кухненска хартия
Peace
Виж целия пост
# 13
Аз за това не използвам услугите на козметичка, а си правя колата сама. Скоро ходих с една приятелка на  козметик и преди нас имаше едно момче на което правиха кола маска, но не смениха чаршафите, а веднага след него легна следващата клиентка.

Как така сама - как я забърквате кашата?
Виж целия пост
# 14
А мога ли да помоля за координати на тези салони, в които се работи с шпатулки и постелки за еднократна употреба, както и с ролки Praynig Може и на лични.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия