Каква температура?

  • 635
  • 11
В колко гореща вода разтваряте Аптамил AR?Аз не знам какво правя,но все ми остава не съвсем разбито newsm78?
Виж целия пост
# 1
Аз давах Фризовом и на него пишеше да се разтваря в 70 градуса - да, ама ставаше ан бучки и аз го разтварях в 40, за да се разтвори по-лесно.
Виж целия пост
# 2
Обикновения Аптамил го разтварям в почти вряла вода, а преди Фризолака и НАН-а в топличка.
Виж целия пост
# 3
Как във вряла вода, бе, момичета? Над 50 градуса в млякото не остава нищо от полезните му съставки  Confused
Виж целия пост
# 4
Аз давах Фризовом и на него пишеше да се разтваря в 70 градуса...
Peace аз спазвах това.
Виж целия пост
# 5
Виктор е на Аптамил АР .Затоплям вода в уред за целта (на НУК ) ,нямам идея колко градуса ,но търпимо топла да е готова за консумация .Никога не ми е ставало неразтворено .Ако е гореща става на топчета ,неразтворени .
Виж целия пост
# 6
а как мерите 70 градуса  newsm78
аз пробвам да ми е топло... но ей така нямам определена температура
Виж целия пост
# 7
Явно водата ти е много топла, пробвай с по-хлдака.
Виж целия пост
# 8
а как мерите 70 градуса  newsm78
аз пробвам да ми е топло... но ей така нямам определена температура
Аз също винаги така съм действала. Хладка, до топла вода. Peace
Виж целия пост
# 9
 Ние бяхме на фризопеп и там пишеше 40 градоса. Винаги я гласях на мен да мие добре и така давах.
Виж целия пост
# 10
Ползвах известно време Аптамил АР, но затоплях водата в микровълновата печка до топла, но не и гореща.Наистина малко трудно се разтваря - голямо друсане на шишето падаше, но никога не съм разтваряла АМ в гореща вода  Peace
Виж целия пост
# 11
Много съществен въпрос и за мен.На кутията на Аптамила пише да се разтваря в 60' и после да се охлажда до 37'( Rolling Eyes) За мен 60 ' е много топла вода ако я пробвам на китката си(-съдя по т' във ваничката за къпане).Ако го сипя в по-хладка вода то не се разтваря добре .Когато е в топлата вода се разтваря хубаво , но образува много пяна отгоре.Чудя се , че пишете че ако не е разтваря във водата да опитаме с по-хладка  newsm78 Преди давах Нан и то се разтваряше дори и в студена .
 
Как във вряла вода, бе, момичета? Над 50 градуса в млякото не остава нищо от полезните му съставки  Confused
Не съм много опитна с АМ , моля кажете греша ли нещо, не искам да давам мляко,което  не е хубаво за детето ми.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия