Плачете ли от щастие?

  • 2 050
  • 72
Не знам какво ми става, да ли е от щастие или хормоните ме тресат, но като погледна малката мишка и започвам да плача, а вие били ли сте така?
Виж целия пост
# 1
  Честито бебче ! Когато дъщеря ми се роди и я видях ми се насълзиха очите от щастие , но да плача , май не ми се е случвало . Сигурно е до емоционалност , радвай се на тези мигове , те са толкова малко  Simple Smile
Виж целия пост
# 2
 Честито и от мен! Не съм плакала, въпреки че съм доста емоционална.
Виж целия пост
# 3
Много щастие на теб и семейството ти! smile3525
Аз принципно не плача, но ми е приятно, когато очите ми се насълзят от нещо хубаво ...
Виж целия пост
# 4
Абсолютно.Особено като като си го погледна в очичките и ми се усмихне,толкова щастлива ме направи ,че ми се насълзяват очите.     Two Hearts
Виж целия пост
# 5
Да - като се роди сина ми . Като го видя татко му за първи път. На тържествата на Валери - пак аз съм най-ревливата Mr. Green
Виж целия пост
# 6
Не се притеснявай!Това е напълно нормално!Много здраве и късмет!
Виж целия пост
# 7
Честито бебче!Да ти е живо и здраво и много да те радва(дори  да плачеш от щастие).  bouquet
Аз също съм емоционална и когато видях бебка очите мисе напълниха със сълзи от щастие Simple SmileИ  сега когато ми се усмихва или когато я гледам как блажено спи очите ми се пълнят със щастливии горди сълзи Simple Smile
Виж целия пост
# 8
Първо Честито бебче,да ви е живо и зрдаво и само радост да ви носи  bouquet

А сега на въпроса,да,чак да плача не,но много често ми се насълзяват очите,дъщеря ми е най-прекрасното нещо в моя живот,просто я обожавам Heart Eyes,а и от скоро взе да казва по някоя друга думичка и като я питам-Обичкаш ли мама? И като ми каже ДАааа,направо ми пълни душичката,как да не се разплачиш от щастие Hug
Виж целия пост
# 9
Не знам какво ми става, да ли е от щастие или хормоните ме тресат, но като погледна малката мишка и започвам да плача, а вие били ли сте така?
Чувствах се точно по същият начин. Нещата все още не са се променили smile3521
Виж целия пост
# 10
Честито бебче. Случвало ми се е какво лошо да си поплачеш.
Виж целия пост
# 11
   Мда, първия месец ревях от щастие  Laughing
Виж целия пост
# 12
Честито щастие ! Да когато се роди СОФИЯ , и след това по някой път, дори таткото му се насълзяват очите
Виж целия пост
# 13
Честито бебе  bouquet.Аз съм много емоционален човек и най-редовно си поплаквам,било от щастие,било от нещо друго Mr. Green
Виж целия пост
# 14
Честито бебче и от мен!  bouquet Аз те разбирам,чувството сигурно е страхотно,на мен ми се насълзяват очите от време на време като започне силно да рита,а незнам като се роди,сигурно ще плача много от радост Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия