Кого обичаме всъщност?

  • 1 938
  • 44
Как мислите, като казваме, че обичаме някой - кой точно имаме предвид: истинският човек, с всичките му предимства и недостатъци, известни и неизвестни нам или по-скоро илюзиорния образ, създаден за него, от собственото ни въображение?

Виж целия пост
# 1
второто естествено
Виж целия пост
# 2
Казвам на някой, че го обичам, когато началната еуфория избледнее, розовите очила паднат и всички завеси се превърнат в прах.
Преди това мога да кажа само, че съм влюбена.
Виж целия пост
# 3
Зависи дали сме романтици или реалисти:)
Виж целия пост
# 4
Обичам само положителните му качества.  Simple Smile
Виж целия пост
# 5
Аз обичам човека,с когото съм от 15 год.,с когото съм създала семейство,на който съм родила две деца,с когото съм и ще бъда винаги,независимо от обстоятелствата,за когото сърцето ми продължава да подскача,за когото съм готова на всичко................
Приела съм го и го обичам такъв какъвто е,с всичките добри и лоши страни.



Стрелче,защо си тъжна днес!Усмихни се,както само ти можеш! Heart Eyes
Виж целия пост
# 6
Образът, който съм си създала за човека, него обичам, затова и мога да спра да обичам.
Само за детето ми не важи по-горе написаното Grinning
Виж целия пост
# 7
Може би начина , по който ни кара да се чувстваме.........нашият образ в очите му
Виж целия пост
# 8
Когато обичам някой го обичам такъв какъвто е с добрите и лошите качества в него
Виж целия пост
# 9
а може би просто обичам да обичам...
Виж целия пост
# 10
Не мога да съм категорична...
По принцип подкрепям Реза. Защо: Защото реалистът ще види и отрицателното и ще обича въпреки него. Идеалистът ще обича с мисълта, че недостатъците са поправими.
Виж целия пост
# 11
Обичам ИСТИНСКИЯ ЧОВЕК! Човекът, който съм избрала точно такъв-какъвто е. Всеки има недостатъци, но някои изчезват, а с други- свикваме. Истината е, че аз съм реалист в живота, и затова мисля така .
Виж целия пост
# 12
и двете
Виж целия пост
# 13
Един човек ми каза веднъж, че да обичаш означава просто да разбираш...
Много се бунтувах в началото срещу това - сухо, скучно и някак без-борбено ми се струваше...
Но, като че ли най - трудното нещо е да разберем другия, да погледнем света през неговите очи, да влезем в ритъма на сърцето му. Щом се затрудняваме понякога със собствените си деца да го постигнем, значи наистина е нужна много обич, за да успеем с някой друг.
Като казвам, че обичам някого, за мен това означава, че не ме затруднява да го разбера, че обичам да гледам през неговите очи, и че ми харесва какво виждам.
Ако е малко далекоглед и имаме лека илюзия Mr. Green, ще му услужа с очилата си, ако не вижда до там, докъдето искам да погледна аз - ще го заведа на място.
Така ги разбирам, аз нещата с истинското и неистинското.
Виж целия пост
# 14
Всичко дотук е вярно Simple Smile И образа, който сме си създали, и това, което прави за нас, и начина, по който ни кара да се чувстваме... или просто обичаме да обичаме Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия