"Cheaters"

  • 1 599
  • 29
  Гледали ли сте поредицата "Cheaters" по Reality TV ?

Това ще да е някакъв американизиран садо и мазохизъм. Няколко пъти съм варвала по ТВ-то въпросната поредица и определено е зрелищно, но ми се струва доста незаконно. Те нали уж там пледират за демократизъм и разните му там бла-бла на личното пространство newsm78 , а въпросната поредица си е погазване на всякакви човешки права Thinking
Виж целия пост
# 1
Лесбийките са най-експресивни, мдааа. Особено чернокожите лесбийки.
Виж целия пост
# 2
Като каза " чернокожи " , направи ми впечатление, че има супер много смесени двойки...
Виж целия пост
# 3
Ако става въпрос за "Прелюбодейци",аз съм му голям фен.Много готино предаване.Но в последно време не мога да го налучкам.
Виж целия пост
# 4
Точно за него... Не е ли незаконно това бе м...а му ?
Виж целия пост
# 5
Доколкото съм чувала, поръчителят и/или прелюбодеецът ( за вторият не съм сигурна ) имат право да откажат излъчването на филма. В такъв случай си заплащат един вид "детективски услуги" такса. Ако ли не - кадрите се излъчват. Простащини. Who the F@&k cares? Hef phun.  
Виж целия пост
# 6
Доколкото съм чувала, поръчителят и/или прелюбодеецът ( за вторият не съм сигурна ) имат право да откажат излъчването на филма. В такъв случай си заплащат един вид "детективски услуги" такса. Ако ли не - кадрите се излъчват. Простащини. Who the F@&k cares? Hef phun.  

 Peace Мнооо тъпо
Виж целия пост
# 7
Кас, не е съвсем така, в смисъл, че е незаконно. На доста от епизодите не се показват лицата и не се споменават имената на прелюбодейците - явно по тяхно желание  Hug
Виж целия пост
# 8
Законно или не, чувала съм че американците са супер клюкари и непрекъснато наблюдават какво се случва у съседа и ако нещичко им се стори нерердно, веднага го докладват. Каква ти демокрация, какво ти лично пространство...
Виж целия пост
# 9
Защо да е незаконно. До колкото си спомням поръчителят се ползва от безплатни детективски услуги само, когато заснетите материали бъдат излъчени.
За какви човешки права може да става дума при положение, че някой не е спазил други правила и е тръгнал да изневерява.
Аз не съм против да ги показват, даже действа поучително. А ако направят и български вариант - шоуто ще бие по рейтинг всякакви реалити програми до момента.
Виж целия пост
# 10
То цялата идея на предаването е отврат... Сеир за зрителя и излагация за поръчителя. Що да не си опънат " кирливите ризи " пред цялата нация...
И аз съм се питала как така още не са изплагиатствали та да сътворят български аналог на предаването newsm78 За рейтинга си права...народа обича зрелища, но мисля, че откъм поръчители побългареното предаване ще я окъса. Тук манталитета е друг Stop Ти представяш ли си как някой български мъж ходи да поръчва подобно нещо Shocked
Виж целия пост
# 11
  Гледали ли сте поредицата "Cheaters" по Reality TV ?

Това ще да е някакъв американизиран садо и мазохизъм. Няколко пъти съм варвала по ТВ-то въпросната поредица и определено е зрелищно, но ми се струва доста незаконно. Те нали уж там пледират за демократизъм и разните му там бла-бла на личното пространство newsm78 , а въпросната поредица си е погазване на всякакви човешки права Thinking

Много ми е интересно как може да има такива злобарки в това предаване. Виждат, че мъжът им ебе и ходят да му спират кефа при положение, че с чийтърс или без той пак ще ебе в бъдеще. Никаква логика няма, но това е Америка все пак и има доста черни.
Виж целия пост
# 12
А ако направчт и български вариант - шоуто ще бие по рейтинг всякакви реалити програми до момента.
Сакън CrazyСамо таз простотия ни липсваше Joy
Виж целия пост
# 13
От ЕГН-то ми ли е незнам, ама нещо не съм очарована от това предаване. Все се чудя на участниците с кой акъл се навиват на тоя сеир.
Виж целия пост
# 14
Жоро, че аз колкото серии съм изгледала все мъже са поръчителите newsm78Тук-таме някоя жена...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия