Харесва ли ви новата кайма "Народна"?

  • 7 742
  • 72
 Споделете!Запасила съм се с 5 пакетчета във фризера.Много ми харесва.Особенно тази за скара.Овкусена е и направо я приготвяш.За кюфтетата се слага 1 глава лук.
Правих и мусака ,и пържени кюфтета, и принцеси.Въобще не се стопява,а принцеските станаха чудни.Доволна съм и е на добра цена!
Виж целия пост
# 1
Да и на мен ми хареса LaughingПравих кюфтенца и станаха чудни-наистина не се стопява bowuu
Виж целия пост
# 2
Рекламата е страхотна! Чак да ти се прияде...  Laughing А щом я хвалите, ще взема и да я пробвам!  Peace
Виж целия пост
# 3
на мен рекламат хич не ми харесва и името й едно такова кофти ми звучи... Sick но ако има доволни мами ще я пробвам и аз  Grinning /докато не са я развалили  Crazy/
Виж целия пост
# 4
na men pove4e mi haresa tasi sa prinzesi, otkolkoto tasi sa skara. polsvah gi i dvete sa piza  chef

Виж целия пост
# 5
Имаше преди време промоция на тази кайма в Метро. 2 кг. за 5,98. Страхотна е наистина Peace
Виж целия пост
# 6
Въобще не! Повече няма да повторя  да я купя! Бях взела от тази за принцеси и не знам какви добавки е имала, но аз и мъжът ми си разбихме стомасите, а детето го боля през ноща коремчето. Наложи се да му дам Ефералган ooooh! Според мен е направо ужасна тази кайма.  Crossing Arms
Виж целия пост
# 7
На мен не ми хареса... Sick
Виж целия пост
# 8
Става, но дори и универсалната е с подправки, а не исках да има подправки в нея.
Виж целия пост
# 9
каймата не съм я купувала,но пробвах биренки"народни" и бяха ужастни и после цяла нощ вода пих Sick
Виж целия пост
# 10
Каймата не струва според мен, но то и на тази цена едва ли може да се очаква нещо качествено... Sick
Виж целия пост
# 11
Да и на мен ми хареса LaughingПравих кюфтенца и станаха чудни-наистина не се стопява bowuu
и аз така,а мъжо беше очарован  Heart Eyes
Виж целия пост
# 12
Въобще не ми хареса, една такава по-бяла стои, няма хубавия цвят на смляното месо.
Аз правих супа топчета, вярно е, че не се свиха топчетата, но пък и вкус нямаха.....
Виж целия пост
# 13
Не ни харесва, язък и за рекламата.
Виж целия пост
# 14
Правих кюфтета и принцеси станаха перфектни Peace Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия