Ужасни гурли!

  • 1 110
  • 2
От няколко дни очите на Дени (2г2м) започнаха ужасно да гурлясват. Първо само дясното, а сега и двете. Все още лявото е не-толкова изразено, но определено и двете имат проблем. Тя сега е за трета седмица на градина, може да има връзка. Свекърва ми обаче работи в градината и каза, че при тях няма други деца с такъв проблем. Все още не съм я водила на лекар по множество причини, но започвам да се притеснявам доста и вероятно утре ще я заведа. Искам обаче да съм подготвена какво да очаквам, а и да си призная нямам пълно доверие на педиатърката.
Предполагам, че не е конюктивит (така ли се пише?), защото не я сърби. Преди около месец пак й гурлясваше едното оче 2-3 дни и после се разсополеви. Сега пак изкара няколко дни със сополи, но те вече приключиха, а очетата все още са гурливи. Sad И сякаш започват и малко да се посвиват.
Тук на няколко места попаднах на теми, в които се споменават стафилококови инфекции, но се надявам да е нещо по-безобидно и бързо да се преборим.
А с хомеопатия? Дали мога да я лекувам така? (Че то тук в Сливаен май няма хомеопати... Sad )

Объркано стана, но честно казано не знам какво й е, та й не знам какво да питам. Sad
Виж целия пост
# 1
Да не би да е конюнктивит.Заведете я на очен.Най-вероятно ще ви изпишат Тобрек или Тобрадекс  Simple Smile
Виж целия пост
# 2
И аз имам чувството, че е конюнктивит  Thinking Не е задължително да я сърбят очичките  Naughty Калина беше така лятото, но само с едното оче, защото още същия ден започнах да й капя Тобрекс /важно е веднага да се вземат мерки/. Мина й, но след 1 седмица пак цъфна, зарази и мен. Нямах никакъв сърбеж, само дето сутрин не можех да си отворя едното око, така се слепваше от гурели... Sick Капах 10 дни и на нея и на мен капки /обаче не от едни и същи, купих за всяка отделно шишенце/ и от тогава не сме имали проблеми.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия