каши-Слънчо

  • 2 119
  • 23
Мили мами незнам защо но имам чувството че аз съм единствената която давам на моето бебче от тези каши другите са ми страшно скъпи

а казват че българите били бедни

не ме нападайте сега моля ви ще се радвам ако не съм единствена
Виж целия пост
# 1
Аз ги редувам. Слънчо, Nestle, Milupa...Доволна съм от всички, т.е. малката харесва и български и вносни yesyes
Виж целия пост
# 2
Не се притеснявай изобщо и аз съм давала само Слънчо на мойте. Wink
Не съм купувала нито Nestle нито Milupa,много съм доволна от Слънчо. Peace
Виж целия пост
# 3
Аз също давам само "Слънчо". Пробвала съм и други, но Слънчо са основно. Ние сме на кухня, така че само понякога(рядко) яде каши.
Виж целия пост
# 4
И на двете си деца съм давала само каши Слънчо,никога не съм купувала други.Причината-Слънчо им харесваше,а и за разлика от другите каши е на достъпна цена,което съвсем не е без значение за мен. Peace
Виж целия пост
# 5
Давала съм 3-4 вида - млечните си ги папа всичките. Виж, Елдата на Хип я недолюбваше.....
Лошото на Слънчото, е че е със сухо мляко - бълг. каша е, а ние българите нямаме наша марка АМ и затова. Т.е. ако детенце има алергия към кр. мляко мож да стане проблем. Е те това е. Освен това има захар, аз до един момент я избягвах, но Кристиян ще стане на 9 и мисля, че може да си хапва по малко захарчица, та минавам само на Слънчо. Като имаш предвид, че вкуса е същия...  Wink
Предлагам ти следното - вземи една каша - от най-скъпите - на Милупа с бисквити много я харесвали децата / бе то и аз харесвам синьо сирее ама....../ и му дай и ще видиш че ги харесва еднакво със Слънчото. Хем ще си начешеш и крастата.  Wink
Виж целия пост
# 6
И аз давах Слънчо, когато давах купешка каша (обикновено давах домашна, редувах чат-пат с купешка за разнообразие). Слънчо освен, че са по-достъпни, са и много по-неподсладени, или на мен поне така ми се струва - безмлечните фиксирам, млечните са по-сладки. И сега имам 1 кутия за зор-заман за сутрешна закуска на госпойцата.

Пък и детски спомени имам Blush как като дърто магаре на 10-11 си купувам каша Слънчо вишнева или ябълкова и плющя със страшна сила...
Виж целия пост
# 7
Аз ги редувам. Слънчо, Nestle, Milupa...Доволна съм от всички, т.е. малката харесва и български и вносни yesyes
и аз така правих.Редувах ги.Когато имах възможност й взимах на Милупа или Хип,а когато нямах й взимах на Слънчо. Peace
Виж целия пост
# 8
аз купих веднъж на милупа, два пъти на хумана и от там нататък само слънчо. На малката й харесват а и цената е добра за мама
Виж целия пост
# 9
Изобщо не си единствена.  Grinning Аз също ги купувах. Иво е ял само Фризокрем и Слънчо и много ги харесваше. Особено с добавено плодово пюре.
Виж целия пост
# 10
Не се притеснявай - няма нищо лошо или срамно, че даваш на детето си само БГ каши. Моят син ги обожаваше - давала съм и вносни ( имам предвид Нестле, Милупа и т.н), но най си обичаше Слънчо.
Виж целия пост
# 11
Аз също съм давала къши Слънчо на малкият наред с другите каши. Peace
Виж целия пост
# 12
И аз давам Слънчо.Давала съм и много други,но кой знае каква разлика не намирам.Сега сме основно на Слънчо Simple Smile,а и малкия ги харесва още една причина да ги давам Peace
Виж целия пост
# 13
Вече се чувствам по добре благодаря на всички

Виж целия пост
# 14
малчо яде само слънчо. Изобщо не е опитвал друга каша.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия