Пастет на 1г. 5м.

  • 2 316
  • 36
Мога ли да му давам пастет вече?
На филийка примерно...аз нещо съм много подозрителна към пастетите, може би защото не ми се позволяваше като бременна и аз внимавах с него.
Та мислите ли, че е ок да давам?
Виж целия пост
# 1
И аз все още не съм давала по същите причини, даже в магазина видях някакъв пастет, на който пише детски пастет. Благодаря за темата, ще я следя и аз с интерес
Виж целия пост
# 2
Аз пастет не бих дала  Peace
Виж целия пост
# 3
Аз точно детскик упих, ама си седи.Не смея. Все си мисля,че вътре има смляни копита и зъби  Embarassed
Виж целия пост
# 4
Аз пастет дадох за пръв път на 1г11м. Малкият само филиите с пастет хравесна. Давала съм му и с крема сирене и с кашкавал, но тях ги яде с голяма мъка. Определено предпочита пастета.
Виж целия пост
# 5
И аз съм много мнителна за пастет  Rolling Eyes
само като си помисля какво може да слагат - разбирай че си мисля само гадости разбира се  ooooh!
Аз не бих дала, но дори за себе си не купувам, незнам вече от кога не съм яла пастет  Thinking
Виж целия пост
# 6
Купих детски пастет.Йоана май не го хареса твърде.
Виж целия пост
# 7
Според мен може да дадеш, друг е въпросът кой е производителят на пастета. Говорите за съставките на пастета, а какво ще кажете за кренвиршите - от тях давате ли на децата си?
Виж целия пост
# 8
Не съм давала на Александър, мен също ме съмняват продуктите от които е направен пастета.От много време се каня да му направя домашен, но все гледам да не се учи да набляга на сандвичите, има време.
Виж целия пост
# 9
Според мен може да дадеш, друг е въпросът кой е производителят на пастета. Говорите за съставките на пастета, а какво ще кажете за кренвиршите - от тях давате ли на децата си?
Кремвирши също не съм давала и ние не ядем.Опасенията ми са същите.
Виж целия пост
# 10
не смея, поради факта, че в пастетите мелят ужасни боклуци
Виж целия пост
# 11
Не бих дала, мисля си само за клюнове, нокти и пилешки крака, като помириша пастет.
Виж целия пост
# 12
Не съм давала на Александър, мен също ме съмняват продуктите от които е направен пастета.От много време се каня да му направя домашен, но все гледам да не се учи да набляга на сандвичите, има време.

И аз така Peace
И за нас рядко купуваме, малко гнуслива си падам  Embarassed
Виж целия пост
# 13
Аз, като стана на годинка, давам. Ама тук пастетите май са по-сигурни. Ако има, купи вносен  Peace
Виж целия пост
# 14
И аз не давам нито кренвирши, нито купешки пастет, и ние самите консумираме изключително рядко.
Миналата седмица забърках нещо като домашен пастет - сварени на пара свинско бонфиле и малко лук, пасирани със сирене. Малката го хареса на сандвич.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия