къде обувки и маратонки на BECAL??????

  • 668
  • 13
здравейте някой може ли да ми каже къде мога да намеря обувките или маратонки на фирма  BECAL .Харесах едни на малката ама ми трябва 1 номер по голям а там дето ги видях не знаят дали въобще ще зареждат.Много ви благодаря предварително  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 1
Във Люлин ги има във едно магазинче, ако не ти е далече мога да ти обясня ,къде се намира.
Виж целия пост
# 2
Във Люлин ги има във едно магазинче, ако не ти е далече мога да ти обясня ,къде се намира.


 да моляте   bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 3
В магазин Том и Джери в Дианабад.
Виж целия пост
# 4
Във Люлин ги има във едно магазинче, ако не ти е далече мога да ти обясня ,къде се намира.
Obqsni molq te tuk
Виж целия пост
# 5
Намира се на така наречения Руски пазар, срещу Бързаков, като се влезне във самия пазар последната редица със сергии, там продават предимно строителни материали, като се тръгне по-самата редица, някъде по-средата има едно малко магазинче със хубави дрешки и обувки.
Дано сте ме разбрали. Hug
Виж целия пост
# 6
Не бяха ли Bical?
Виж целия пост
# 7

може и така да е днес ще ида до люлин мисля че се сетих къде е магазина
Виж целия пост
# 8
В Младост 1А, търговския център до Билла има едно магазинче, където продават маратонки Бикал. Не знам обаче в момента какви и колко модели имат Thinking
Виж целия пост
# 9
Видях няколко модела в детското магазинче до Захи на ул.Бигла 4 (Лозенец)
Виж целия пост
# 10
Аз взех на Ема такива    от Пинокио в Пловдив - предполагам и в Софийските магазини на Пинокио ще ги има. Много са сладки, 22 номер, за 37 лв май бяха, с мека подметка, изглеждат много удобни.
Има няколко модела в новия Хиполенд в Sky City.
Виж целия пост
# 11
Аз взех на Ема такива    от Пинокио в Пловдив - предполагам и в Софийските магазини на Пинокио ще ги има. Много са сладки, 22 номер, за 37 лв май бяха, с мека подметка, изглеждат много удобни.
Има няколко модела в новия Хиполенд в Sky City.
ей мацкаааа горе долу модела които аз харесах е такъв само,че е с оранжево.Днес ходих до люлин и там имаше само 2-3 вида но не и маратонки за момиче #2gunfire #Cussing out мерихме номер18 на нас ни е тъмън и искаме поне 19 да е а къде е този магазин на пинокио в софия ???? моите подобни бяха на цена 28 лв . ТАКА ,ЧЕ ТЪРСЕНЕТО ПРОДЪЛЖАВА.......МЛАДОСТ И ДИАНАБАТ СА МИ МНОГО ДАЛЕЧЕ newsm78 Rolling Eyes Sadдруга готина и по мярка объвка не харесах незнам обаче дали ще ги намеря и в  МОЛ СОФИЯ newsm78 newsm78
Виж целия пост
# 12
а къде е този магазин на пинокио в софия ???? \

До пазара в Дружба е най-големият Пинокио
http://pinokio.big.bg/magazini.htm
Виж целия пост
# 13
а къде е този магазин на пинокио в софия ???? \

До пазара в Дружба е най-големият Пинокио
http://pinokio.big.bg/magazini.htm



 гледам ,че на картата  има и в ЛОЗЕНЕЦ но няма кои да питаме дали има там  слънчогледче

Видях няколко модела в детското магазинче до Захи на ул.Бигла 4 (Лозенец) каза .че си вийдала там дали случаино улицата не е МИЛИН КАМЪК????????

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия