Към Варненки - питам:

  • 1 095
  • 21
Можете ли да ми помогнете с идеи за заведение (бар, ресторант с отделни зали и т.н.), където да мога да запазя или цялото заведение, или отделна част от него, достатъчно отделена от останалата част? Ама и аз го обясних... Blush
В събота съпругът ми има РД и искам да му подготвя празненството, без той да знае.
Ще съм благодарна на идеи всякакви.
Отхвърлено до сега Sky House  и Тримата мускетари (идеите, които получих във Варненската тема), Рико, Бара на х-л Черно море, Шелтър.
Виж целия пост
# 1
Ами щом си отхвърлила тези, предполагам че и Албата ще отхвърлиш, ама аз да си я препоръчам  Peace
Виж целия пост
# 2
Ами Албата..ами да, ще я отхвърля, защото последно като ходихме там много бавно ставаше всичко, и защото просто не искам да е в такъв тип кръчма. Иначе за събиране просто с приятели нямам нищо против.
Благодаря, все пак!
Виж целия пост
# 3
Сезони? Буров?
Виж целия пост
# 4
В Сезони ходихме на сватба преди точно 1 месец. Почти същите хора. Пък и е доста скъпо там.
Буров, не бях се сетила. Ще проверя, ама сигурно и там е цифра. Все пак-добра идея! Мерси!
Виж целия пост
# 5
"Къщата със слънцето" - класически, хубав ресторант с 3 или 4 отделни зали. Празнувала съм рождени дни там, оставала съм все доволна. Мнооого леко изискан, без да е луксозен или претенциозен. Добра храна, добър сървис, абе - културно място. Дано все още да е така.
Намира се на "Цар Асен", в сградата на Отворено общество - точно зад общината.


"Сезони" е чудно място, но има само една отделна зала, на долния етаж - цялата в черно и бяло, с камина. Можеш да опиташ истински кулинарни шедьоври, но на съответната цена, "обикновени" ястия няма. Но е  Peace
Виж целия пост
# 6
Аурелия, предлагам ти ресторанта на хотел Елеганс! Малък е и то доста, но за сметка на това много романтично и персонала е от класа. Аз правих изненада на моя мъж точно там. Заведох го първо в ресторанта - бяхме само двамата - нямаше др. посетители. След това предварително бях резервирала стая и го поведох натам с вързани очи. Беше супер романтично. Управителката като разбра, че ще бъде изненада предложи да разпръснем в банята и в стаята цветчета от рози и да сложим свещи навякъде. Страхотно е - няма да съжалявате.  Hug
Виж целия пост
# 7
Аз ти препоръчвам EVERGREEN,  намира се в Чайка до студиото на Мустанг, има зимна градина и отделна зала за 4астни партита, кухнята е добра, цените са нормални. Казвам го от ли4ен опит - сватбата ни беше там  Hug
Виж целия пост
# 8
"Къщата със слънцето" - класически, хубав ресторант с 3 или 4 отделни зали. Празнувала съм рождени дни там, оставала съм все доволна. Мнооого леко изискан, без да е луксозен или претенциозен. Добра храна, добър сървис, абе - културно място. Дано все още да е така.
Знам го, не се бях сетила. Ще проверя. Аз съм си празнувала там РД, но само в тесен кръг. А в случая става въпрос за повече хора-над 20 човека. Благодаря за идеята!
Аурелия, предлагам ти ресторанта на хотел Елеганс!
Къде се намира? Звучи много добре!
Аз ти препоръчвам EVERGREEN,  намира се в Чайка до студиото на Мустанг, има зимна градина и отделна зала за 4астни партита, кухнята е добра, цените са нормални. Казвам го от ли4ен опит - сватбата ни беше там  Hug
Това също не знам къде е, студиото на Мустанг обаче е ясно. Значи, щом е близо, ще го намеря. Отивам още днес след работа да проверя тези предложения. Дотогава, може и други да се включат. Много ви благодаря, момичета!  bouquet
Виж целия пост
# 9
Ето ти линк - http://www.elegance-hotel.com/

  bouquet Hug
Виж целия пост
# 10
Аурелия, защо не пробваш в Камелия? Миналия месец родителите ми имаха 30 години семеен живот и празнуваха там, в малката зала в ляво от входа. Доста приятна обстановка, обслужването беше бързо, независимо че в голямата зала имаше сватба. Накрая сметката излезе направо смешна. Да си призная не съм много голям фен на това заведение заради мястото и камънака наоколо, но онази вечер останах приятно изненадана  Peace
Виж целия пост
# 11
Да си призная не съм много голям фен на това заведение заради мястото и камънака наоколо, но онази вечер останах приятно изненадана  Peace
Именно, защото не съм му фен на това заведение. Но пък щом си останала доволна-може и да са се пооправили. Благодаря за информацията!
Виж целия пост
# 12
Не съм варненка, но да си кажа.
Това лято водихме едни чужденци в.... Хъшове(този, който е над Севастопол). Трябваше да се организираме за отрицателно време и нямахме много избор. НО останахме много доволни -  обслужването беше повече от перфектно, цените не бяха високи.

От Алба сме разочаровани -  не е това, което беше.
Виж целия пост
# 13
Да ви кажа резултата от вчерашните ми похождения:
Евъргрийн отпадна-голямо е за нас, освен това има две зали, преходни, няма как да се отделим. Пък и вътре имаше сватба (ами тъй, посред работен ден, 18 ч, хора играеха хорицата Crazy)
Елеганс-не съм го проверила още, предстои.
Двуумя се между къщата на слънцето (чиста проба ресторант) или "БЛ (Брик локала)-по-скоро бар, ама имат и кетъринг....ъх... ooooh! newsm78
Виж целия пост
# 14
Ако не е късно вече бих предложила ресторант  "Бялата къща". Намира се точно до хотел "Планет" в Чайка. Малко, но много стилно ресторантче. Мисля, че капацитетът му е около 60-70 човека.

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия