Препоръчайте курс за бъдещи родители

  • 640
  • 7
Някой посещавал ли е такъв и къде? Впечетления?
Виж целия пост
# 1
Аз започвам такъв от средата на Януари в училище Ма Ма. Бях на една лекция там и съм много доволна от видяното и чутото Simple Smile Смятаме с нашия татко да посетиме всички теми, дори и тези които не ни интересуват много, но кой знае Simple Smile Четох доста мнения специално за този курс и има много доволни майки, смятам и аз да стана една от тях Simple Smile
Виж целия пост
# 2
Цитат на: kuki
Аз започвам такъв от средата на Януари в училище Ма Ма. Бях на една лекция там и съм много доволна от видяното и чутото Simple Smile Смятаме с нашия татко да посетиме всички теми, дори и тези които не ни интересуват много, но кой знае Simple Smile Четох доста мнения специално за този курс и има много доволни майки, смятам и аз да стана една от тях Simple Smile


аз току-що разгледах сайта им...щом си останала доволна смятам и аз да се включа...само за темите от детската стая...
Виж целия пост
# 3
Аз ходих в училището за бъдещи родители  "Ма-ма". Страшно съм доволна.
Виж целия пост
# 4
И ние с таткото посещавахме "Ма-ма" и сме страшно доволни и от наученото и от отношението, верно е това че всички ученички стават и остават техни приятели Laughing .
Виж целия пост
# 5
Скъпи мами, можете ли да дадете някакви координати на училище "мама", тъй като и аз се силно се интересувам от курс за бъдещи родители?
Виж целия пост
# 6
И моля да ни дадете линк също, благодаря ви
Виж целия пост
# 7
това е линк към сайта на училище Ма-ма

http://www.ma-mabg.com/
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия