Искам да се похваля

  • 1 585
  • 21
Здравейте,
с голямо удоволствие искам да ви кажа, че днес си купих жилище:)
Ще поизчакам Ния малко да порасне и ще се пренесем двенките там. Ако имаше кой да ми помага щяхме още веднага да се нанесем, но за сега ще поостанем при майка ми... все пак голямата крачка към независимостта ни е направена. Мога да кажа, че се чувствам по-спокойна и уверена след тази стъпка. Знам, че финансово ще сме много по-зле, но все ще се справим. Желая на всички ви лек ден!
Виж целия пост
# 1
Честито ,за новото жилище!
  bouquet  bouquet  bouquet

Виж целия пост
# 2
Ч Е С Т И Т О! ДА СИ ГО ОБЗАВЕДЕТЕ С ГОЛЯМО ЖЕЛАНИЕ ПО ВАШ ВКУС!   bouquet
Виж целия пост
# 3
и от мен едно голямо честито! много се радвам, когато се споделят и хубави неща. дай боже всекиму твоя кураж и борбеност!
само хубави моменти на теб и ния в новото жилище!!!  Hug
Виж целия пост
# 4
Много ви благодаря!
Наистина ще използваме времето , в което не сме се нанесли да си направим ремонти и лека-полека да си го обзаведем!
Виж целия пост
# 5
Честито и нека новият ви дом да е пълен със здраве, много смях и веселие!
Виж целия пост
# 6
Честито! Да го изпълвате със смях и много хубави емоции!  bouquet
Виж целия пост
# 7
Ех ,че хубава новина GrinningЧестито и нека новият дом е изпълнен само с щастливи моменти и положителни емоции!  bouquet
Виж целия пост
# 8
Честито! Нека зад вратите на този дом царят само хармония и любов.Аз съм от късметлийките със собствено жилище, обзаведох го с големия корем напред и се на  bouquet newsm10несох в него точно месец преди дъщеря ми да се роди.Страхотно е да си независим от тази гледна точка.Не забравяй като влезете с детето да си осветиш жилището за здраве и благополучие в семейството. newsm10
Виж целия пост
# 9
Честито   bouquet   bouquet само здраве, радост и щастие да ви спохождат в новия дом   bouquet
Виж целия пост
# 10
Поздравления!!! Бъдете много щастливи и двенките в него!!!   bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 11
Поздравления за новия дом. Пожелавам ви и на двечките много усмивки и радост.  bouquet
Виж целия пост
# 12
Честит ви нов дом. Бъдете много щастливи в него.  bouquet
Виж целия пост
# 13
Честито   bouquet
Наистина това е голяма крачка към независимоста Hug
Виж целия пост
# 14
Благодаря ви за всички пожелания!
Вече съм на вълна ремонти и обзавеждане, въпреки, че може би чак догодина ще се нанесем. Аз искам да си го направя жилището по моите си разбирания, а за това трябва време и пари:)
Още веднъж благодаря на всички ви  love001 newsm24
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия