Солун-Паралия Катерини-Метеора

  • 10 618
  • 18
Моля ви, ако може някой да ми препоръча добра туристическа агенция, която да предлага тази дестинация за 3 дни (петък, събота и неделя) около 20.10. Предварително благодаря  bouquet
Виж целия пост
# 1
оуу 5год ходим там,страхотно е newsm10 за съжаление нищо не мога да кажа по въпроса ти,защото ние ходим свободно.
Виж целия пост
# 2
Аз съм ходила с Карина турс, доволна съм, но се присъединявам към fraUlica, че е по-добре да се организирате сами 4 човека с кола, дори и като сметнете зелената карта пак излиза по-евтино, а и не се съобразяваш с никого и пестиш време от път.
Виж целия пост
# 3
Много се надявам и ние да отидем Grinning Добре, а ако ходите свободно къде спите и горе долу (защото и ние се чудим дали да не отидем сами, обаче нямаме представа от хотелите и цените), ако ти е удобно можеш ли да ми кажеш колко ви излиза.  bouquet
Виж целия пост
# 4
както писах и на една друга мама резервациите се правят поне два месеца по-напред,защото от май всичко се запълва,но може и да намерите нещо свободно ако идете на място.тази година цените на квартирите са били от 30 евро нагоре а хотелите от 60 и много повече нагоре,но почти всяка квартира и хотел има и закуска.ами да ти кажа си е скъпичко,един пример-салата в макдоналдс 10евро,как ти звучи?но пък си заслужава човек една год да прежали малко повече пари и да отиде да види.аз мисля,че една 10 дневна почивка за двама ще ви излезе около 1000-1200евро с пътните.
Виж целия пост
# 5
Ние пътувахме с фирма Асея и останахме много доволни. Цената беше 90-100 лв (преди 2 години). Спахме в Лептокария в чудесен хотел, разположен на крайбрежната улица.
Виж целия пост
# 6
И аз съм пътувала с фирма "Асея" от пет години насам за всяка нова година им ползвам услугите и до момента се справят просто перфектно.
Виж целия пост
# 7
Ние бяхме на сватбено пътешествие точно по този маршрут. Пътувахме с Турист Сервиз. Доволна съм, нямам забележки, хотелчето беше прилично. Давам ти линк, гледам, че цената в момента е 97лв.

http://www.tourist-service.com/?language=bg&page=package-tou … more=yes&id=7
Виж целия пост
# 8
Аз ходих с Бохемия миналата година цената беше 90 лв. организацията беше много добра, екскурзоводът беше малко заспал  - ама това е въпрос на късмет. Приятно изкарване!
Виж целия пост
# 9
Аз ходих с Бохемия миналата година цената беше 90 лв. организацията беше много добра, екскурзоводът беше малко заспал  - ама това е въпрос на късмет. Приятно изкарване!
тяхната оферта сега включва и разглеждане на водопадите в Едеса!
 Peace
Виж целия пост
# 10
Миналата седмица пътувах до Солун и Метеора с туристическа фирма Бохемия. Много съм доволна, а и екскурзовода е им беше отличен PeaceПриятно пътуване Laughing И аз искам пааааааааак Wink
Виж целия пост
# 11
Другата седмица ще пътувам с Бохемия,но по програма Елада- освен горе изредените се включва и Атина с полуостров Пелопонес!Дано всичко да е наред!Като се върна ще мога да кажа впечатления!
Виж целия пост
# 12
А мислите ли, че дете на 3 години ще издържи на такова пътуване? Много ми допада маршрута, имаме годишнина от сватбата в края на месеца и мога да изненадам любимия с едно такова пътуване.  Simple Smile
Виж целия пост
# 13
че то дори не е далече!
габа вече няколко години пропътува разстоянието до атина и обратно без проблеми. всичко е въпрос на предварителна организация и положителна нагласа.
после да разказваш!
Виж целия пост
# 14
че то дори не е далече!
габа вече няколко години пропътува разстоянието до атина и обратно без проблеми. всичко е въпрос на предварителна организация и положителна нагласа.
после да разказваш!
То не е далече, обаче ако си с кола. А в автобуса  newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия