Shopping mania!

  • 3 674
  • 49
Мили момичета,дне осъзнах,че имам 'проблем' с харченето-обичам да си купувам какво ли не,не-направо обожавам!! EmbarassedМалко се стреснах от това свое умозаключение,но после видях как най-почитаните теми в този раздел на форума са свързани с мода,дрешки и обувки..Затова отварям тази тема-да си споделяме манийките,да си показваме кой-какво откъде си е купил,да си говорим защо точно него сме си взели...изобщо,това е една голяяяма и обширна шопинг тема! Hug

Аз днес си търсех червено коланче и блузка,а се прибрах с бельо и пръстен само защото..не си намерих първите две #Cussing out,а не можех да се върна тъжна и с празни ръце вкъщи.. Crazy

Вие сте!
Виж целия пост
# 1
И аз имам проблем с пазаруването,като мания ми е и няма значение какво пазарувам EmbarassedДрехи,обувки,за вкъщи разни неща,храна,а бе с две думи нямам спиране.Лошото е ,че всеки ден съм така CrazyНо иначе много добре ми действа шопинга,после съм много доволна,а ма за кратко...А този момент с търсенето ми е познат,търсиш едно купуваш друго,макар че аз нищо не търся определено,обаче все купувам нещо Confused
Виж целия пост
# 2
Не мисля, че имама.Понякога се изкушавам да си купя някоя парцалка, но се съобразявам с бюджета.
Виж целия пост
# 3
Нямам проблем с пазаруването.
Преди години обожавах да ходя по магазините, но сега, като се сетя, че трябва нещо да си купя и ми се изправя косата. Основно, защото в БГ само кичозни боклуци продават. Sick И никога няма точно това, което търся. А, ако го намеря, е на безбожна цена.
Виж целия пост
# 4
Тази мания ми е позната...  Laughing
И аз все купувам, купувам... Дай ми магазини за дрехи да обикалям...
Много обичам да изненадвам децата. Почти всеки ден им правя подаръчета, дори и малки.
А дрехи все нямам!  ooooh! Въпреки, че два гардероба не ми стигат...
А страстта ми е бельото... Heart Eyes Мъжът ми ме бъзика, че спокойно мога да го ползвам като еднократно така както съм се презапасила Mr. Green!
Виж целия пост
# 5
На моменти и мен ме овладява тази шопинг мания само, че когато тръгна да търся нещо конкретно - все нищо не мога да харесам, а когато нямам за цел: купуване, а просто тръгна ей така на разходка - всичко ми допада и ми се иска целия магазин да изкупя....!!!
Забелязала съм, че когато ми е криво или съм депресирана - купувайки си нещичко /дори и дребно/ - веднага ми се подобрява настроението!?
Виж целия пост
# 6
Често обикалям магазините,но си купувам само,ако съм сигурна,че искам това нещо и ще го нося.Много рядко напоследък харесвам дрехи,обувки,а още по-рядко техните качества и цени.Често пътувам зад граница и като видя после тук да ми пробутват китайско-турско на цена,по-скъпа от оригинала,побеснявам.Не ,че не мога да си позволя-просто мразя да ме прекарват.Приятно ми е,разбира се,като си занеса в къщи нещо новичко.Не мисля,че имам Shopping mania  Simple Smile
Виж целия пост
# 7
Аз се мъча да се сетя имам ли един-единствен ден, в който да съм излязла от нас и да не съм си отваряла портмонето newsm78...е, няма такова чудо...
Виж целия пост
# 8
Ох,радвам се ,че има и други като мен...т.е. по-спокойно ми е нямак си  Simple Smile
Иначе забелязали ли сте към кой точно вид стоки сте пристрастени?Аз определено към дрехи,бижута-такива неща.Странно е,че обувките и чантите на са ми тоолкова голяма мания.И обичам да купувам на себе си.Егоистично,но факт. Sick
Виж целия пост
# 9
Рядко, много рядко тръгвам по магазините от нужда да си взема нещо. Обикновено харча като гламава и пазарувам неща, които или не ми трябват или ще ми потрябват след време. Важното е да пръскам пари за глупости /бижута, дрехи, обувки, храна и каквото още ви мине през акъла/. Тогава се чувствам супер. Знам, че не е правилно, ама кат' не мога да се спра....какво да правя?!
Виж целия пост
# 10
На моменти и мен ме овладява тази шопинг мания само, че когато тръгна да търся нещо конкретно - все нищо не мога да харесам, а когато нямам за цел: купуване, а просто тръгна ей така на разходка - всичко ми допада и ми се иска целия магазин да изкупя....!!!
Забелязала съм, че когато ми е криво или съм депресирана - купувайки си нещичко /дори и дребно/ - веднага ми се подобрява настроението!?

 Peace Peace


Странно е,че обувките и чантите на са ми тоолкова голяма мания.И обичам да купувам на себе си.Егоистично,но факт
 Peace Peace
Виж целия пост
# 11
Е браво  #Crazy Ами от къде толкова пари, мили дами .... newsm78
Аз не мога да си позволя да пръскам пари за неща, които не ми трябват. Купувам, ако имам нужда от нещо в  90 % от случаите / или за някой от семейството /. Доходите ми не са ниски, но не са неограничени, за да си позволя да пръскам пари или да се презапасявам ....  Crossing Arms
Ако говорим за мания - моята мания са гримовете - червила, сенки, лакове, моливи и подобни, но не й се отдавам на тази мания - подминавам подобни магазини, ако нямам нужда да си купя нещо от там.
Виж целия пост
# 12
На мен пък ми се струва,че се "поизлекувах" от тази мания,не съвсем ,защото купуването си е страст,но все пак сега съм малко по-разумна и почти не купувам "боклуци" и ненужни неща.

Имам си някакво обяснение ,но няма да ви занимавам с него  Wink
Виж целия пост
# 13
мдааа, тази мания е всеобщо заболяване и май трудно се лекува. И аз обичам да обикалям по магазините дори и нищо да не си търся, просто ей така за кеф. Лошото е че ако имам достатъчно време винаги ще се намери какво да си харесам ooooh!. ама не се сдържам просто newsm78
Виж целия пост
# 14
''Е браво  #Crazy Ами от къде толкова пари, мили дами .... newsm78''


Въпросът не е в парите..Аз съм студентка и доходите ми не са особено високи,но това не ми спира манията..Аз не пазарувам от Макс Мара..днес блузка,утре гланцче,вдругиден-поличка..и се усещаш пристрастен!
Предполагам,че и другите ще се съгласят с мен.Аз и 10лв да имам ще го похарча.Това вече е мания.. Embarassed
Ето днес се сдобих с коланче и две блузи.Хем се радвам Grinning,хем ми е гузно Embarassed
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия