Какво знаете за бактерията pseudomonas aeruginosa?

  • 6 063
  • 3
Цитат
sled vzet garlen secret otcriha tazi bacteria na deteto mi.molia mai4eta,pomagaite.predvaritelno blagodaria
след взет гърлен секрет откриха тази бактерия на детето ми.моля маи4ета,помагайте.предварително благодаря
--------
Моля, пишете на Кирилица
!
Виж целия пост
# 1
Това е бактерия, която е изключително устойчива на антибиотици и много трудно се лекува, да не кажа невъзможно.
Баща ми преди година и осем месеца при престой в болница бе заразен с тази бактерия. Това е вътреболнична бактерия. Досега не сме успяли да намерим лечение, последваха многобройни курсове с антибиотици, но за съжаление няма пълно излекуване. Периодично вдига много високи температури до 39.5, имаше периоди, в които температурата не се смъкваше със седмица. Последваха много консултации с лекари, като последният доктор при който бяха във Военно-медицинска академия , заяви, че лечение не може да има.Баоктерията ще се носи в организма, като е важно да се повиши имунитета.
Преди да предприеш каквото и да е -нека се направи една антибиограма на детенцето, за да види към кои антибиотици бактерията е   резистентна и към кои не. Едва тогава да се приемат антиботици. Успех!
Виж целия пост
# 2
Най-чест причинител на белодробни инфекции. Доста устойчив е на антибиотици (дори и на тези, които според антибиограмата би трябвало да го преборят). Комбинацията от бактерията и понижена имунна система е особено лоша. При синът ми на около годинка изолираха тази бактерия, борихме я дълго с антибиотици според антибиограмата, но безрезултатно. В резултат - почти я докарахме до астма. При него печелившия вариант беше последвалото лечение с хомеопатия.
Виж целия пост
# 3
Светла 1 били споделила координатите на хомеопата който ви помогна. Предварително благодаря
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия