Едно накуцване ме притеснява...

  • 963
  • 6
От известно време вече ми прави впечление, че Сами накуцва, след като е бил седнал някъде. Като го сваля от столчето за кола или от стола за хранене, или ако го нося известно време, след това няколко минути куца с десния крак и не иска да стои прав.
Мислех че е от обувките и ги сменихме. Но това се случва и когато е бос.
Огледах му стъпалото, няма видими ранички, или нещо, което да се е забило там. Като го пипам, не дава признаци че го боли...

Малко е объркано...

Може ли да получава някакво временно изтръпване  newsm78 И изобщо, има ли обяснение за това?
Виж целия пост
# 1
По принцип може да е изтръпване (дъщеря ми казва "трепери ми крачето"), но ако това е винаги след сядане мисля, че е добре да говориш с лекаря му. Винаги с едно и също краче ли накуцва?
Виж целия пост
# 2
Само с десния прави така.

Говорих със сестрата още преди 2 дни и още чакам да ми дадат час и дата за преглед. Системата е малко тромава, особено ако преценят, че не е нещо спешно  Tired
Виж целия пост
# 3
Кейси - какво стана със Сами и крачето му? Какво се оказа, че е...
Виж целия пост
# 4
И ние го имаме същия проблем с накуцването,само,че не като е стояла седнала,а когато и се изморят крачетата.Личната ме прати на ортопед,защото ъя си мислеше,че едното краче е по късо от другото и аз откачих.Ортопеда каза,че имаслаби връзки на глезените и ако се правят специални упражнения няма да има проблем.Дано и при вас всичко да е наред!
Виж целия пост
# 5
Води го на ортопед. Аз съм с луксация и ставата ми се "обажда" точно когато съм седяла и се изправя.
Дано не е сериозно, може да е просто изръпване на краче, той може ли да обясни какво му е?
Виж целия пост
# 6
Не може да ми каже. И аз си помислих евентуално за луксация, но досега не съм видяла да има проблем с ходенето. Така е от около седмица  Rolling Eyes
Ще изчакам прегледа значи. Сигурно ще е другата седмица.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия