хигиената в детските градини

  • 943
  • 13
В нашия град няма голям избор на детски градини. Затова децата ми боледуват често.Хигиената
не е на ниво, защото нямали средства да закупят сапуни.Направо съм възмутена,и в безизходица и се чудя какво да правя?Дайте съвет newsm78 newsm78 newsm78
Виж целия пост
# 1
Искаш да кажеш, че не им мият ръцете със сапун? Shocked А с какво ги мият, тогава?
Родителите могат да носят по един сапун за ръце, веднъж месечно ... ако само в това е проблема, де. Иначе в нашата детска градина хигиената е на ниво, но децата пак си боледуват ...
Виж целия пост
# 2
Първата година в градината носехме всеки месец по един брой руло тоалетна хартия, салфетки и сапун. После се разбрахме да даваме по 10лв на година (по лев на месец) на дете и те да се оправят с хигиенните материали. Не сме имали проблеми с такива оправдания.
А боледуването не е само до хигиена Peace
Виж целия пост
# 3
В нашата ДГ се стремят лелките да поддържат чистота. Даваме родителите санитарни материали, почистващи препарати. Опитай се да поговориш с учителките, директорката и вземете най-доброто разрешение на порблема за децата ви!
Виж целия пост
# 4
В нашата градина е чисто.Всеки месец носим тоалетна хартия,салфетки ,сапун.Децата знаят къде стоят и ги ползват.Редовно дезинфекцират.Според мен трябва да поговориш с директорката,учителките и лелките.Организирайте си и с другите родители една родителска среща.Мисля,че ще бъде полезно,пък и може да решите и някои други проблеми.Поне при нас е така и аз съм доволна от детската градина.Успех!
Виж целия пост
# 5
В нашата градина е чисто.Всеки месец носим тоалетна хартия,салфетки ,сапун.Децата знаят къде стоят и ги ползват.Редовно дезинфекцират.Според мен трябва да поговориш с директорката,учителките и лелките.Организирайте си и с другите родители една родителска среща.Мисля,че ще бъде полезно,пък и може да решите и някои други проблеми.Поне при нас е така и аз съм доволна от детската градина.Успех!
И в детската градина на моя дребосък е така.
Виж целия пост
# 6
Ние също всеки месец носим по един комплект- тоал. хартия, салфетки, сапун, белина, мокри кърпички.  Това за липсата на сапун е смешно оправдание, какъв е проблемът всеки родител да носи по един сапун веднъж в месеца? А боледуването си е неизбежно-кой повече, кой по-малко, първата година особено си боледуват, няма начин, но този период минава, не е задължително свързан с хигиената.
Виж целия пост
# 7
В нашата градина е чисто.Всеки месец носим тоалетна хартия,салфетки ,сапун.Децата знаят къде стоят и ги ползват.Редовно дезинфекцират.Според мен трябва да поговориш с директорката,учителките и лелките.Организирайте си и с другите родители една родителска среща.Мисля,че ще бъде полезно,пък и може да решите и някои други проблеми.Поне при нас е така и аз съм доволна от детската градина.Успех!

все едно аз съм го писала  Grinning

 Peace
Виж целия пост
# 8
В нашата градина е чисто.Всеки месец носим тоалетна хартия,салфетки ,сапун.Децата знаят къде стоят и ги ползват.Редовно дезинфекцират.Според мен трябва да поговориш с директорката,учителките и лелките.Организирайте си и с другите родители една родителска среща.Мисля,че ще бъде полезно,пък и може да решите и някои други проблеми.Поне при нас е така и аз съм доволна от детската градина.Успех!

 И при нас е така  Peace
Виж целия пост
# 9
Изглежда че само аз зареждам със сапуни две от групите,които посещават моите деца.Просто няма никакъв контрол.На мен не ми тежи да копувам и др.неща но не е това проблема.Градината се посещава и от болни деца.Те заразяват останалите здрави и така постоянно. Незнам дали в др.детски връщат болните деца? Това е др.проблем,за което на др.родители не им пука.Вчера имаше родителска.За тези и др.проблеми всеки си мълчи.Аз ли ще съм най "лошата",като повдигам темата за хигиената в детската?Всеки там ти казва че всичко е в ред а то не е.Имали ли сте спор с педагози със "стаж"?Казват на черното бяло.......... ooooh!
Виж целия пост
# 10
В нашия град няма голям избор на детски градини. Затова децата ми боледуват често.Хигиената
не е на ниво, защото нямали средства да закупят сапуни.Направо съм възмутена,и в безизходица и се чудя какво да правя?Дайте съвет newsm78 newsm78 newsm78
Всеки месец носех в градината тоалетна хартия, сапун, салфетки. Другите родители също.
Виж целия пост
# 11
Липсата на пари не може да бъде оправдание за лоша хигиена, особено пък за детска градина. Освен това градините подлежат на контрол от ХЕИ и ми се струва нереално проблемът с хигиената да не е решен до този момент. Постави въпроса и пред директорката и пред другите родители, едва ли някой би се възпротивил да дава символични суми за сапуни и други консумативи.
Виж целия пост
# 12
В нашата градина има добра хигиена.
На месец се събират по 2 лв за закупуване на сапун, тоалетна хартия, мокри салфетки за ръцете.
Виж целия пост
# 13
Доволна съм хигиената в градината на Вики е повече от прилична.Носим редовно сапун тоалетна хартия и салфетки,имат си почистващи препарати за пода и санитарните възли.В занималнята родител може да се качи само по уважителни причини и бос
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия