Какво стана с чувствителността ви, когато станахте майки?

  • 1 509
  • 31
Момичета, промени ли се чувствителността ви, след като станахте майки?
И как си обяснявате това?

Аз определено смятам, че не е само до хормони.
Мисля, че се случва нещо със самите нас.
Новата роля изисква и нови усещания за живота.
Моята чувствителност определено е по-изострена откакто станах майка - и за хубавите, и за тъжните моменти.
Виж целия пост
# 1
И моята е така...доста се промених. Но ми харесва, от малка чакам да стана МАМА  Heart Eyes
Виж целия пост
# 2
 Първите месеци след раждането бях по-чувствителна, сега май съм се нормализирала  Wink
Виж целия пост
# 3
Станала съм много по-чувствителна във всяко едно отношение.И ми харесва и не ми харесва така,но и да си остана такава какво пък толкова....
Виж целия пост
# 4
Промени се - сега съм чувствителна само относно детето, другото не ме вълнува вътрешно. Преди се влияех от всичко и много се дисбалансирах. Сега съм по-фокусирана и се разнежвам само с малкия и мъжа ми. Heart Eyes Не, че съм по-безчувствена, просто се смениха приоритетите и така се изразява при мен.
Виж целия пост
# 5
Да ти кажа, станала съм голяма ревла  Cry Видя ли някоя неправда веднага реагирам  #Cussing out , а що се отнася до положителните емоции, приемам ги някакси по-резервирано. Ето това не ми харесва Simple Smile
Виж целия пост
# 6
Освен че се появи още един човек,когото обичам безкрайно много,не усещам разлика от преди.
Виж целия пост
# 7
Аз по принцип съм човек на емоциите ,прекалено чувствителна .След раждането съм си същата ...ревла .
Виж целия пост
# 8
Поначало съм чувствителна, но вече пречупвам емоциите си и през емоциите на сина си. Мисля, че няма начин една жена да не се промени след раждането на дете. Сега съм много по - сетивна и отворена към мъката и към радостта на другите хора. Чисто и просто съм майка.
Виж целия пост
# 9
Промени се - сега съм чувствителна само относно детето, другото не ме вълнува вътрешно. Преди се влияех от всичко и много се дисбалансирах. Сега съм по-фокусирана и се разнежвам само с малкия и мъжа ми. Heart Eyes Не, че съм по-безчувствена, просто се смениха приоритетите и така се изразява при мен.
  Също  Peace
Виж целия пост
# 10
Промени се - сега съм чувствителна само относно детето, другото не ме вълнува вътрешно. Преди се влияех от всичко и много се дисбалансирах. Сега съм по-фокусирана и се разнежвам само с малкия и мъжа ми. Heart Eyes Не, че съм по-безчувствена, просто се смениха приоритетите и така се изразява при мен.

При мен е рано да се каже,но забелязвам и аз същото!
Виж целия пост
# 11
И аз се промених, при това още по време на бременността, не чак след раждането...Преди бях склонна на повече компромиси, бях по-дипломатична и спокойна. Сега не цепя басма на никой и вече не се ядосвам за глупости и незначителни неща.
Виж целия пост
# 12
Да станах по 4уствителна,но така ми харесва,защото сам мама  Heart Eyes Забе;язвам 4е сам и малко по агресивна по отношение на околните  newsm78 не знам на какво се дължи може би от страх 4е някой може да нарани беб4о не мога да си го обясня
Виж целия пост
# 13
Аз винаги съм била много чувствителна, тъй че не забелязвам някаква разлика преди раждането и след това.
Виж целия пост
# 14
И преди и след раждането съм си все така много чувствителна и емоционална,
но може би и малко повече отговорна!!!!  Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия