аспирин протект

  • 3 394
  • 8
здравейте момичета,

има ли някоя от вас която по време на бремеността е пила аспирин протект и ако "да", защо го е пила? Wink
Виж целия пост
# 1
Че то изобщо аспирин може ли да се пие? newsm78
Виж целия пост
# 2
Че то изобщо аспирин може ли да се пие? newsm78
Аз мисля, че аспирин не се пие по време на бременност.
Виж целия пост
# 3
Аспирин протект се приема, ако са установени някакви отклонения в имунологичния статус на жената- завишени антикардиолипидни или антифосфолипидни антитела. Първите пречат на имплантацията, вторите- на евентуално износване на бременността. Аз приемах по едно до края на 3 месец, но все пак приема трябва да е съгласуван с твоя лекар.
Виж целия пост
# 4
Аз го пих до 12г.с. До тогава бях с контракции. Аспирин протект 100 по 1 таблетка на ден.
Пих го заради 3 годишен неизяснен стерилитет и бременност от инсеминация. Лекарят при мен се застрахова, защото не бях пускала имунологични и генетични изследвания. След 12 г.с. го спрях по мое решение.
Виж целия пост
# 5
И аз зная,че е противопоказан по време на бременност.
Останах меко казано гръмната,когато моя приятелка ми каза,че гинеколожката,която е следила бременността и,е пила по време на своята бременност по един Упсарин дневно (за да се пазела от настинки зимата) Shocked
Виж целия пост
# 6
http://www.medicalbg.com/zdrave/blank_php.php?id_oblast=10&i … _tem=0&id=409

Аз знам, че Аспирин не се пие по време на бременост, особено в последните 3 месеца.. newsm78
Виж целия пост
# 7
Аз пих аспирин през цялата бременност,но такъв от 100 мг,заедно с това си слагах всеки ден инжекции за разреждане на кръвта.Имах установен антифосфолипиден синдром.
Виж целия пост
# 8
Аспирин протект се приема, ако са установени някакви отклонения в имунологичния статус на жената- завишени антикардиолипидни или антифосфолипидни антитела. Първите пречат на имплантацията, вторите- на евентуално износване на бременността. Аз приемах по едно до края на 3 месец, но все пак приема трябва да е съгласуван с твоя лекар.

newsm10, пиех аспирин - протект, до края на втория месец
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия