срамно питане-катранени изпражнения:помогнете

  • 1 491
  • 9
Здравейте
Имам този проблем от вчера и много съм уплашена понеже никога до сега не ми се беше случвало. Embarassed Shocked
Освен това съм в 36г.с и не знам възможно ли е да е от бременноста и да се прочиства организма  newsm78 а при доки съм чак в понеделник.
Моля помогнете някой ако е имал подобен проблем. newsm17 newsm45
Благодаря предварително  bouquet
Виж целия пост
# 1
Случайно да пиеш желязо  Hug
Виж целия пост
# 2
Ами да дане би да е от това мале въобще не съм и предположила. #Crazy  bouquet
Благодаря Wink Hug
Виж целия пост
# 3
От това е, стават черно-зелени Simple Smile Спокойно Hug
Виж целия пост
# 4
От това е, стават черно-зелени Simple Smile Спокойно Hug
Peace
Виж целия пост
# 5
Аз пих Малтофер в края на бременоста и при мен станаха така.От желязото е, не се притеснявай.Леко раждане! GrinningУспех Praynig
 Peace
Виж целия пост
# 6
 Laughing Laughing Laughing

Леко бременеене и раждане  bouquet
Виж целия пост
# 7
 newsm62 ще се пръсна от смях,защото това ми напомни когато аз бях бременна и точно от желязото започнаха черните изпражнения а аз си имам язва и помислих,че се е спукала(,защото на баща ми точно преди да се спука каза за такива изпражнения) беж веднага при доктора и вдигнах кабинета във въздуха.не се притеснявай от желязото е.
Виж целия пост
# 8
Да точно Малтофер пия и сега вече съм спокойна аз също се притесних да не би да е язва #Crazy а и каква язва при такова плюскане покрай бременноста newsm78 Joy
Виж целия пост
# 9
Помня и аз как се стресирах като видях тези цветове и затова и аз се посмях в постинга  smile3521

Много странно, но никой гинеколог явно не се сеща да предупреди бременлийките за този ми ти ефект от приема на желязо  Crazy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия