Бяло течение и повишени левкоцити

  • 2 857
  • 3
Здравейте,
много съм притеснена от резултатите от изследванията ми, които уж би трябвало да са добри. От близо шест години имам бяло течение, не съм много сигурна какво точно, но мисля, че е някакъв вид гъбички. Лекувам го 1-2 пъти в годината, почти всеки път при различен лекар, но никога не се е изчиствало съвсем. Този път реших да бъда по-сериозна и настоятелна и започнах с изследванията, както си му е реда. Направихме микробиологично изследване, което показа само повишени левкоцити. Няма помен от гъбички. Всъщност пропуснах да спомена, че от известно време насам течението ми се усили и придоби жълтеникав цвят. Гинеколожката ми обясни, че може гъбичките да са се качили към матката. Направихме и цитонамазка, която е добра (първа група) и пак никакъв помен от гъбички. Имам между другото и раничка, затова ще направим и колпоскопия.
Притесняват ме и повишените левкоцити и засиленото течение, не откривам обяснение за тях. Дали проблемът е извън гинекологичен (за левкоцитите) и дали да си направя ново микробиологично изследване при друг лекар. Нямах възможност да разпитам добре по телефона и трябва да изчакам до прегледа, затова ще съм ви много благодарно ако можете  да ме осветлите малко по въпроса...
Виж целия пост
# 1
Последно-кръвна картина ли са ти правили или изследвания за микроорганизми?
И защо търсят само гъбички,може да са бактерии.
Виж целия пост
# 2
Микробиологично изследване на влагалищен секрет.
Ами предполагам, че са търсили и бактерии, просто ми каза лекарката, че няма нищо нередно, т.е. чисто е.
Виж целия пост
# 3
Аз по друг повод отидох на гинеколог, защото незнаеха какво ми е ( оказа се бъбречна криза ), но гинеколожката ми каза, че имам малка раничка на шийката на матката, и от нея това силно и жълтеникаво течение. Така, че предполагам, че след като оправят раничката всичко ще е ок!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия