базалната

  • 456
  • 8
Момичета, възможно ли е да забременееш и базалната ти температура да не се качва над  37? Възможно ли е температурата да се влияе и от разстоянията, напр. пътуване със самолет около 2000 км, без смяна на климата?
Виж целия пост
# 1
Със сигурност знам че е нормално температуратати да е 37 по време на бременността,но за пътуването не мога да ти кажа дали е нормално. newsm78
Виж целия пост
# 2
а ти бременна ли си или се чудиш дали си бременна?
Виж целия пост
# 3
Възможно е.И зависи каде я мериш ако е орално сдаже може и да е под 37 и пак да си бременна.А мисля че пътуването аказва влияние но не съм сигурна.
Виж целия пост
# 4


ама ти в самолета ли си я мериш Joy

шегувам се, просто си го представих  Grinning

принципно смятам , че всичко е възможно, винаги има изключения
Виж целия пост
# 5
още се чудя дали съм забременяла, гледам температурата не надхвърля 37, но и още не ми е дошло времето за мензис. Обаче 10 дена бях на около 2500 км , пътувах със самолет, та се чудя да не би затова да не се вдига, пък иначе да съм захванала де... Мечти....
Виж целия пост
# 6
Дишай дълбоко и изчакай да ти закъснее - след това направи тест.  Знам ,че изгаряш от нетърпение да разбереш дали се е случило , но тестът си е доста по-надежден начин , за да определиш дали си бременна, или не. Още по-сигурен е кръвният тест.
Стискам палци да получиш приятната новина възможно най-бързо, ноооо трябва да се заредиш с голяма доза търпение! Най-добре зарежи термометрите и дочакай спокойно времето за теста   bouquet

ПП: В някои книги пише , че можеш да направиш теста 3-4 дни преди предполагаемата дата, на която трябва да ти дойде. Ако получиш отрицателен резултат обаче , това още не означава,че не си бременна... Успех!
Виж целия пост
# 7
А регистрира ли овулация, спрямо стойностите на БТ? Ако да, пък Т. после е паднала - малко вероятно е да си бременна.
Виж целия пост
# 8
колко да е паднала? Овулация имаше, беше 36.2 на десетия и се постарахме, сега съм 36.8 на 25тия ден. Обаче нали ти казвам, след това тръгнах със самолет надалече, постоях и може това да се е отразило......
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия