До колко са верни тестовете за ову

  • 868
  • 4
На 3 или на 4 ден след МЦ си направих тест за овулация,беше много рано, просто погледнах и го оставих .Чертичката беше една.Сега ми попадна пред погледа, реших да го изхвърля и гледам 2 чертички Shocked
Възможно ли е да съм била в овулация???Толкова бързо след М!
Та и за това въпроса ми е , до колко са верни тези тестове според опита ви?

Току що си направих нов и пак чертичките са 2 като втората е доста по-бледа....
Виж целия пост
# 1
В първия случай - теста ти не е валиден защото си погледнала резултата след известно време. На всеки тест пише, че резултат отчетен след едиколко си минути (най-често 10) се счита за неверен.

Във втория случай - втората ти чертичка е бледа, занчи теста е отрицателе. При овулация двете чертички са еднакво оцветени.

И има още нещо - при ПКЯ тестовете за овулация не са приложими.

Дано съм била полезна. Успех!
Виж целия пост
# 2
Благодаря ти за информацията.Още като си купих тестовете, изхвърлих кутията заедно с листовката и чела не дочела....ето го резултата

Добре де, прочетох в зачатие за ПКЯ и взех да се притеснявам....страдам от безсъние последната седмица ( будя се по-рано от обикновено и не ми се спи повече), леко  по-раздразнителна съм станала....Как се диагностира ПКЯ?Има ли някоя от вас подобен проблем?( надявам се всъщност не де...)
Виж целия пост
# 3
Не търси под вола теле Wink

Иначе, ПКЯ се диагностицира с изследване на хормоните и ултразвук. Симптомите са доста - чела си ги.
Не се шашкай без основателна причина. И както би казала Мели - „Драги пациаенти, не си обменяйте диагнози” Wink Simple Smile
Виж целия пост
# 4
Не търси под вола теле Wink

Иначе, ПКЯ се диагностицира с изследване на хормоните и ултразвук. Симптомите са доста - чела си ги.
Не се шашкай без основателна причина. И както би казала Мели - „Драги пациаенти, не си обменяйте диагнози” Wink Simple Smile

Взе ми думите от клавиатурата  Flutter
Виждам, че имаш син на 7 месеца...прави любов и братче или сестриче на Тино...не мисли тези тестове бе момиче.
Успех  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия