Кой е най-ценният/емоционалният подарък, който сте получавали?

  • 481
  • 3
Тъкмо четох финансовата тема. Трогна ме кутийката на Еовин и билета на fifliasha.
Разкажете за вашите най-ценни подаръци, жестове или материални неща -  не хора(деца, съпрузи...)
За децата е ясно... нека не превръщаме темата в многобройни постове с еднакво съдържание.
Виж целия пост
# 1
Това е една розичка на лявата ми плешка. Тогава той нямаше пари, за да ми купи цвете, или да ме заведе на ресторант, но пък ми подари няколко безценни мига в една студена и неразтребена квартира. И няколко трепета на струни от китара, мдааа. Май бяхме пияни през цялото време. От много неща. Добре, че не ми подари и някой Хепатит. Имам много такива подаръци - спомени. Скъпи са ми всичките.
Виж целия пост
# 2
Ами засега най-емоционалния ми подарък е кученце- спи сега в краката ми.
преди 4 години за рождения ми ден получих бебе кокерче.  animal037  animal037  animal037 беше една шепичка с голям тумбаче и дълги уши.
Сега е същото бебе, но с по-големи размери.
А и билетите за концерта на Депеш мод Laughing
Виж целия пост
# 3
Баш точно не мога да се сетя кой е най-ценен, но ми дойде да споделя тук за Мила (на Майка Зайка голямата дъщеря).
Тя все ми подарява цветя и рисунки. Ходи, къса ми и носи.
Слагам си ги на мивката в една чашка и си ги гледам като мия чинии.
Чувствам се важна и специална.  Blush
Едно такова необяснимо чувство ме обвзема.

Незнам дали е за тая тема, но се сетих, и споделих. Пък и някои неща не мога да ги кажа лично.  Heart Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия