Нали я знаете настръхналата кожа на свареното пиле...

  • 2 606
  • 38
За настръхването е темата Mr. Green Защо? Къде? Кога? Обстоен анализ на настръхващите емоции Laughing

Настръхвам, когато ми духнат в областта на тила, когато волно или неволно се докоснат до един определн сектор от гръбначния ми стълб Wink . Настръхвам при звука на скърцащ стереопор върху стъкло или при шума на мачкаш се станиол от шоколад бррррррр, чак гадно ми стана...
Настръхвам, като чуя сирените по разни поводи, когато има заря също...Настръхвам и когато съм на сватба и слушам думите " От днес, докато ..... "


И при други случки и поводи ми настръхват разни неща ама щщщщщщще си мълча Mr. Green
Виж целия пост
# 1
И при други случки и поводи ми настръхват разни неща ама щщщщщщще си мълча Mr. Green
Мълчи си, четвъртък е още Mr. Green
Виж целия пост
# 2
Настръхвам при допир на сгъвката на лакътя, моята щерка го е наследила това - изпробвано е!
Също при мокра вълна или вълнен плат - уф, чак ми се повдига само при мисълта...
Виж целия пост
# 3
Стига с тоя секс бре Simple Smile Мълча си тука от няколко седмици ама на...нарочихте ме, та отиде....Кажи за твоето настръхване...не се измъквай по терлички Simple Smile
Виж целия пост
# 4
За настръхването е темата Mr. Green Защо? Къде? Кога? Обстоен анализ на настръхващите емоции Laughing

Настръхвам, когато ми духнат в областта на тила, когато волно или неволно се докоснат до един определн сектор от гръбначния ми стълб Wink . Настръхвам при звука на скърцащ стереопор върху стъкло или при шума на мачкаш се станиол от шоколад бррррррр, чак гадно ми стана...
Настръхвам, като чуя сирените по разни поводи, когато има заря също...Настръхвам и когато съм на сватба и слушам думите " От днес, докато ..... "


И при други случки и поводи ми настръхват разни неща ама щщщщщщще си мълча Mr. Green

Аз пък настръхнах, докато четях случаите, които описваш ...почти в същите ситуации, най-вече, когато ме целуват по врата/по тила,по-точно/, а и когато се сетя за някой приятен спомен, също настръхвам  Heart Eyes
Виж целия пост
# 5
Настръхвам като видя праскови, велурено блокче и подобни материи.
А ако ги пипна ще крещя от ужас Sick

Настръхвам, когато ми духнат в областта на тила. Настръхвам при звука на скърцащ стереопор върху стъкло
тези също.
И когато ми докоснат ухото с език.

И когато чуя някоя песен, без съпровод, на живо, настръхва ми врата от кеф.
Виж целия пост
# 6
....от допир с пръст/почва/;
когато някой скърца по нещо, каквото и да е;
 от студ или ...
когато чуя за някоя трагедия.
...и от други работи настръхвам.
Виж целия пост
# 7
Настръхвам, когато ми духнат в областта на тила
Настръхвам при допир на сгъвката на лакътя
И когато ми докоснат ухото с език.
И когато чуя гайди също.
Виж целия пост
# 8
За гайдите и за родопските песни се присъединявам и аз.
Виж целия пост
# 9
когато чуя нещо лошо, че се е случило
при хубава музика
много често на мачове, като вкара гол любимия отбор
когато детенце ми се усмихне
 и от любимия, като ме целуне по врата и гърба
Виж целия пост
# 10
От студ най-често настръхвам.
От хубава музика - най-вече от народни песни, не знам що тъй, явно кръвта си говори Wink
От целувка по ухото и врата.
Като ми чешат гърба настръхвам от кеф Sunglasses
Виж целия пост
# 11
Настръхвам от....
...музика, която ми напомня нещо
... от вой на сирени
...от аромата на парфюм (но без обекта)
... от студ
... и от разни хубави неща...(тях в петък) Mr. Green
... като ме преслушват със слушалки при лекар
Виж целия пост
# 12
... като ме преслушват със слушалки при лекар
Едни такива студенички са нали....Хихихихи
Виж целия пост
# 13
Настръхвам, от студ, от неприятни новини, от звука на спирачките на колите, от хубава музика, от целувки по врата, от звука при отваряне на шампанско...
Виж целия пост
# 14
Настръхвам като видя мъхести праскови. Кошмарът ми е да правя компот от праскови... 20 кила... мити една по една... на ръка... от мен #2gunfire
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия