Вярвате ли в силата на мислите си?

  • 7 861
  • 40
     Имате ли сбъднатости в живота само, защото силно сте ги вярвали и желали?
Ще ми се да знам положителна нагласа помагала ли ви е, а може би сте осъзнавали, че с песимизъм сте си навлекли неприятности............................
Лично аз съм убедена, че моя живот е отражение на всичко, което мисля и излъчвам към света!
Вярвате ли, че вашата нагласа към живота е определяща за събитията в него, или сте на мнение, че "така ви е писано"?

   Отдавна съм убедена за себе си, че аз съм това, което аз искам и мога и много вярвам в доктрината на християнството за Избора, моя избор и моето решение.................., естествено и последствията от това.......................

Благодаря ви, предварително  bouquet
Виж целия пост
# 1
Точно сега съм в период, в който се опитвам да повярвам. Толкова много ми трябва да ми се получат нещата, а няма как да им въздействам, че това ми остава като единствена помощ. Приятелка, която се занимава повече с въпроса и чете още толкова, ми каза, че ако всеки ден повтаряш на глас това, в което вярваш, че ти е отредено и го правиш с цялата си положителна нагласа и вяра - то ще се случи. Рано или късно. Само че ме предупреди да внимавам какво точно повтарям...

Дано да си ме разбрала  Hug
Виж целия пост
# 2
Случвало ми се е да ми се сбъдне желание точно, ама точно както съм го формулирала. Вярвам, да, затова ме е яд, когато разни черни мисли ми минават през главата. Кажете някой ефективен трик да ги разкарам, за да не се материализират.
Виж целия пост
# 3
Вярвам, да. Опитвам се да мисля позитивно  Simple Smile
Виж целия пост
# 4
 Shocked Да. Дори се притеснявам на моменти, че така познавам нещата и сякаш ги предизвиквам. Като някоя врачка магьосница съм. Не е приятно.

Има нещо нередовно в мен, казвам ви.
Виж целия пост
# 5
 вярвам. затова все се опитвам да мисля хубави работи. ако някоя "черна" мисъл се промъкне - веднага си казвам " не. това няма да стане "  #Cussing out Laughing и започвам да си мисля нещо хубаво.
 убедена съм, че излъчването на човека е различно - ако е настроен положително и излъчването е таковаи даже привличаш хубавите неща да се случват, а ако е настроен песимистично- действа отблъскващо ...
Виж целия пост
# 6
да, имам сбъднатости.
всички всъщност,
колкото пъти съм си повярвала не съм бъркала!
 Peace
Виж целия пост
# 7
Опитвам се да вярвам. В момента имам крещяща нужда някои неща да се осъществят. Дано Praynig
Виж целия пост
# 8
На пръв прочит щях да пиша, че това се отнася само за дребните неща от живота ми, защото огромното ми желание беше бременността ми да завърши със живо и здраво бебче. Но когато нещата за него станаха фатални, поисках единствено то да не страда заради егоизма ми ръцете ми да бъдат пълни.  Cry
Виж целия пост
# 9
Да. В силата на визуализацията също Peace
Виж целия пост
# 10
     Имате ли сбъднатости в живота само, защото силно сте ги вярвали и желали?
Ще ми се да знам положителна нагласа помагала ли ви е, а може би сте осъзнавали, че с песимизъм сте си навлекли неприятности............................
Лично аз съм убедена, че моя живот е отражение на всичко, което мисля и излъчвам към света!
Вярвате ли, че вашата нагласа към живота е определяща за събитията в него, или сте на мнение, че "така ви е писано"?

   Отдавна съм убедена за себе си, че аз съм това, което аз искам и мога и много вярвам в доктрината на християнството за Избора, моя избор и моето решение.................., естествено и последствията от това.......................

Благодаря ви, предварително  bouquet

Вярвам абсолютно и 100 %!!!  Вярвам и в силата на молитвата (личен опит), вярвам, че така ни е писано, но все пак има много неща, които можем да променим.
И имам много силно чувство за предстоящи хубави и лоши неща (без да знам за какво е), просто усещам, че ще се случи нещо хубаво или лошо.
Shocked Да. Дори се притеснявам на моменти, че така познавам нещата и сякаш ги предизвиквам. Като някоя врачка магьосница съм. Не е приятно.

Има нещо нередовно в мен, казвам ви.
Нищо ти няма!  Laughing Много си си наред, даже.
Виж целия пост
# 11
Човек е това,за което си мисли!
Напълно съм сигурна,че сами си предизвикваме събитията около нас!!!
Виж целия пост
# 12
Вярвам в силата на молитвите! Praynig
Виж целия пост
# 13
Чудесата не са се случвали само преди. Те се случват непрекъснато и сега.
Именно, заради вярата ни!
С тази разлика, че когато много искаме нещо и молим Бог за него, то се случва, само ако е добро за нас.
Иначе, не случайно важи репликата: "Внимавай какво искаш, за да не го получиш."
Виж целия пост
# 14
Убедена съм,че мислите и нагласата  са важни. Те определят нас самите, колко и как успяваме, дори отношението на другите към нас.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия