Бихте ли ми дали съвет?

  • 448
  • 8
Здравейте! В края на 5 месец съм. Много се притеснявам, защото преди 3 дни ме хвана летния грип- повръщане (5 пъти за 4ч.) и малко разстройство. Притеснявам се, защото съм свалила за тези 3 дни 1.5- 2 кг. Дали би могло това да навреди на бебчето ми? Когато пипнах вируса и се обадих на лекарката, тя ми каза само ако кача температура да отида при нея. Аз поддържах 37.1 точно 15минути и прецених, че не трябва да й се обаждам за такава температура. Малко се чувствам отпаднала и се храня насила, но ми е притеснено дали свалянето на килограми оказва влияние на бебчо. Предварително благодаря на всички, които ще ми отговорят. Това ми  е първа бременност и наистина трудно постигната и много желана. Успех и късмет на всики!
Виж целия пост
# 1
Спокойно няма да се отрази на бебчо.
Виж целия пост
# 2
Здравей!
Изобщо не се притеснявай, защото бебчо ще си набави всичко необходимо от теб чрез плацентата, а относно килограмите- ще качиш повече отколкото предполагаш. Всичко е наред!
Лека бременност и още по-леко раждане!
Виж целия пост
# 3
Не се притеснявай Wink Няма да се отрази тази промяна в килограмите.После ще си ги върнеш двойно Heart Eyes
Виж целия пост
# 4
Промяната в кг не би се отразила.Аз през първия триместър свалих 4кг,а бебка се роди 3500гр.
Виж целия пост
# 5
няма проблеми със свалените кг, но поемай повече течности  Peace
Виж целия пост
# 6
Нищо му няма на бебчето, спокойно Peace
Виж целия пост
# 7
няма проблеми със свалените кг, но поемай повече течности  Peace

Точно така - и аз го изкарах тоя грип - няма страшно. Пий много течности . Колиграмите ще си ги наваксащ Simple Smile
Виж целия пост
# 8
Здравей  Simple Smile
За бебчо не се притеснявай ,свалянето на килограми мисля че няма да му навреди.Ако не ти е добре направи си консултация с лекар и ако се наложи да ти пуснат изследване .Все пак си бременна Simple SmileЛека бременност ти желая Simple Smile успешно раждане Hugи едно сладко бебче  ylinfant
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия