Аромати човешки (и малко предпетъчно)

  • 4 061
  • 77
Всеки човек има специфична телесна миризма (освен тази на чисто, надявам се!)

Едно гадже миришеше (отблизо  Blush) на... китайска храна. Сладко-кисело някак.

Имали ли сте гаджета/мъже със свой аромат? Познати, приятели?

Някой казвал ли ви е, че вие имате аромат телесен (на храна, цвете или каквото там)?



А аромати, които ви действат сексЮално? (все пак петък иде!)
Виж целия пост
# 1


Едно гадже миришеше (отблизо  Blush) на... китайска храна. Сладко-кисело някак.


Не ти ли идваше да го изядеш с кеф? Mr. Green
По темата-обожавам аромата на бебетата!
 
Виж целия пост
# 2
Казвали са ми, че мириша на праскови  Rolling Eyes

И на пепелник Simple Smile
Виж целия пост
# 3
Не ти ли идваше да го изядеш с кеф? Mr. Green
Ами...към края на връзката като ми беше писнал яко, много ме дразнеше... гледай сега как мирише на китайска манджа, пфуй!
Виж целия пост
# 4
Имали ли сте гаджета/мъже със свой аромат?
Ми те всички гаджета/мъже си миришат по собствен начин... кой по-силно, кой по-слабо, кой по-остро, кой по-сладникаво... Мога да си разпозная бившите гаджета със затворени очи, само по миризмата. Мога да различа също така коя възглавница на кой от роднините е. До голяма степен съм си избрала мъжа по миризмата (както и той мене, оказа се).
Иначе туй с прасковата и на мене са ми го казвали чат-пат... При всички положения "Миришеш на праскова" звучи по-добре от "Миришеш на слива" Mr. Green
Виж целия пост
# 5
Моя мъж мирише на море.  Heart Eyes
Виж целия пост
# 6
Мъжът ми казва, че липсата на телесна  миризма при мен доказвала,че няма нищо човешко  у мен Mr. Green
Той също няма силна телесна миризма - по това сме се избирали май.
Виж целия пост
# 7
Аз си мисля че като обичаш някой обичаш и миризмата му. Мъжа ми си мирише на мойто си и умирам за него, миризмата е нещо като мандаринки или портокал не мога да я определя
може пък да е от душ гела  Thinking
обаче докато правихме ремонт и миришеше на пот го обожавах даже ме възбуждаше, до него братовчед ми които помагаше и също беше потен ми миришеше много на гадно  Twisted Evil
Виж целия пост
# 8
Моя мъж мирише на море.  Heart Eyes

Блазя ти! Може ли да ми го дадеш за малко на заем/с цел връщане/,само да го подуша?  Joy
П.С. И аз познавам един, който мирише на море, ама ми е доста далеч  Mr. Green
Виж целия пост
# 9
На нещо сладко...като кекс или домашни курабийки Blush вкусно мирише Laughing
Виж целия пост
# 10
Моя мъж мирише на море.  Heart Eyes
Водорасли? Twisted Evil
Виж целия пост
# 11
Риба? Twisted Evil
Виж целия пост
# 12
Не съм забелязала някакво отклонение от стандартните норми  Mr. Green

Но по мои скромни наблюдения, афро-американците и мексиканците, имат много странна и специфична миризма. Особено първите...
Виж целия пост
# 13

Ужасни сте.  Crossing Arms


Виж целия пост
# 14
Но по мои скромни наблюдения, афро-американците и мексиканците, имат много странна и специфична миризма. Особено първите...
За афро-американците не знам, но чистите африканци, возещи се в автобусите от Студентски град, определено имат... нещо много силно сладникаво. От друга страна, имах един познат японец, който не миришеше на абсолютно нищо, освен на афтършейва си... много странно усещане, нечовешко някак.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия