Bobo Zander

  • 10 287
  • 23
Какво мислите за тази марка? Някой купувал ли си е техни дрехи? Аз случайно попаднах в магазина им на Солунска 48 и останах много приятно изненадана Laughing.........е не можах да се въздържа естествено и си взех едно страхотно бюстие с ризка Blush
Виж целия пост
# 1
И аз го видях този магазин, но не съм влизала.
Скъпи ли са?
Виж целия пост
# 2
Ами зависи, какво разбираш под "скъпо"........може би са от типа на Бенетон и Марела. Обаче имат много свежи неща, а и платовете и качеството са на ниво.....не като Манго, напоследък съм много разочарована от тях Crossing Arms
Виж целия пост
# 3
Аз защо си мисля че Bobo Zander са русенска фирма, т.е бг. Имам такова палто. И не само си мисля, ами току що се осведомих, със сигурност е бг марка от типа на Капаска и Бати Балено.
Виж целия пост
# 4
 Embarassed не съм я чувала.
Записвам си  smile3523
Виж целия пост
# 5
Русенската фабрика може да шие продукция за Bobo Zander, но марката е италиaнска  Wink

http://www.bobozander.com/

Виж целия пост
# 6
Аз защо си мисля че Bobo Zander са русенска фирма, т.е бг. Имам такова палто. И не само си мисля, ами току що се осведомих, със сигурност е бг марка от типа на Капаска и Бати Балено.

Аха, ясно, ще вляза тези дни в магазина и ако има нещо интересно ще докладвам  Wink
Виж целия пост
# 7
Русенската фабрика може да шие продукция за Bobo Zander, но марката е италиaнска  Wink

http://www.bobozander.com/

Мммм дааам може да е така. Приемам го за своя корекция  Wink
Виж целия пост
# 8
Дрехите ми харесват  Peace  btw, жената, която представя спортните новини по БТВ, обикновено е с тяхно облекло в ефир.
Виж целия пост
# 9
И аз съм заитригувана от тази фирма, но кога ли ще ми остане време за ходене по магазините  ooooh!
И какви са цените все пак?
Виж целия пост
# 10
От този форум преди време разбрах, че шият и за Ескада, което значи, че шият качествено.

Какво мислите за тази марка? Някой купувал ли си е техни дрехи? Аз случайно попаднах в магазина им на Солунска 48 и останах много приятно изненадана Laughing.........е не можах да се въздържа естествено и си взех едно страхотно бюстие с ризка Blush

За колко си взе бюстието и ризката, ако не е тайна?  Wink
Виж целия пост
# 11
Извинете за спама, ама като видях Манго... Blush
Миналата година тук четох, че Манго шиели с много хубави кройки и кофти платове. Сама се убедих в това, макар че съм купувала само палто и дънки.
Виж целия пост
# 12
Фирма Аристон - Русе ги шие при това доста качествено. Малко са скъпички, но си струва newsm78
Виж целия пост
# 13


За колко си взе бюстието и ризката, ако не е тайна?  Wink
[/quote]
Ами някъде за около 130 лв. мисля, че бяха и двете. Embarassed
Виж целия пост
# 14
Стоки от тази марка съм виждала по Пиротска в магазин на фирмата Тани /май/.Не бяха лоши нещата външно,но си беше цифромания,това по спомени отпреди 3-4 месеца!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия