Близнаци - единият спря да суче

  • 465
  • 9
Точно 3 дни преди да навърши годинка Камен отказа да суче повече, въпреки моите "предложения" и през следващите няколко дни, по-точно вечери... Изненада ме, понеже той винаги се е хранил по-лакомо, в по-големи количества. Освен това се бях подготвила от информацията тук, че сами се отказват поне към 1,5г. И сега въобще не се и сеща за гърдата, а Стоян си иска своето си вечер на заспиване, и през ноща 1-2 пъти. И така.. продължаваме двама сега Simple Smile.
Има ли други бебковци, коит сами се отказаха рано?
Виж целия пост
# 1
Има Simple Smile
Някои бебета (над 9 месеца) действително се отбиват самостоятелно, макар и рядко. Явно Камен е от тях. Много ми стана смешно, че си сменила едната лентичка Simple Smile
А като гледа брат си, не си ли иска никак, не го ли интересува какво прави близнакът му?
Виж целия пост
# 2
Поздравления за успешно кърмените близнаци!   bouquet
Виж целия пост
# 3
И аз съм се питала дали ще се отбият едновременно?
Гери е малка смукалка но ми се струва, че тя първа ще се отбие.Един път Гери ми беше "сърдита" и не искаше да я кърмя и изобщо не я интересуваше, че Криси я кърмя а си играеше и от време на време ни поглеждаше какво правим и пак се занимаваше с нещо.
А пък Криси ако се е наяла но види, че Гери още не е свършила идва и продължава да суче докато Гери не се откаже.
Виж целия пост
# 4
 Grinning Много са сладки, Наоми!
Ами не, Бу.. той и не вижда кога се кърмим, понеже вечер го слагаме в кошарката за сън и заспива сам, а със Стоян се гушкаме и кърмим, за да заспи. Камко пък е по-привързан към бибата-залъгалка, нощем се събужда за нея, но ако му предложа да суче - отказва, даже и не пробва, най-много да ме гризне. Сега, през деня пак го пробвах и пак така Simple Smile, сладък, явно се мисли за голям вече Wink. Е няма как, порастват, да са ни живи и здрави!
Виж целия пост
# 5
Браво на такива майчета
Виж целия пост
# 6
той и не вижда кога се кърмим, понеже вечер го слагаме в кошарката за сън и заспива сам, а със Стоян се гушкаме и кърмим, за да заспи. Камко пък е по-привързан към бибата-залъгалка, нощем се събужда за нея, но ако му предложа да суче - отказва, даже и не пробва, най-много да ме гризне. Сега, през деня пак го пробвах и пак така Simple Smile, сладък, явно се мисли за голям вече Wink. Е няма как, порастват, да са ни живи и здрави!
Hug за малкия мъж,  Heart Eyes за любвеобилния му брат и   bouquet за мама, която приема нещата толкова философски!
Виж целия пост
# 7
Ето това е едно от нещата, които ме карат да се подвизавам във Форума. Тук можеш да се сблъскаш с всякакви случаи.
Честито отбиване. Няма как стават малки мъже.
Виж целия пост
# 8
И аз съм се питала дали ще се отбият едновременно?
Гери е малка смукалка но ми се струва, че тя първа ще се отбие.Един път Гери ми беше "сърдита" и не искаше да я кърмя и изобщо не я интересуваше, че Криси я кърмя а си играеше и от време на време ни поглеждаше какво правим и пак се занимаваше с нещо.
А пък Криси ако се е наяла но види, че Гери още не е свършила идва и продължава да суче докато Гери не се откаже.
  Laughing Laughing Laughing Joy Joy JoyСтрахотно! Как ви се радвам, че сте успели да си кърмите близанаците.Аз много искам да имам близнаци.Дано  PraynigА по темата - браво, че си го кърмила толкова време, но щом се е отбил-отбил.Виждам доста време е кърмен.Не го насилвай повече.Може пък покрай брат си пак да започне.Успех и пак - поздравления.  bouquet
Виж целия пост
# 9
Simple Smile Далеч съм от мисълта да го насилвам, само предлагам.
Отбиването му не го преживях особено иначе, сигурно защото другия продължава  Grinning.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия