Мента , глог и валериан ?

  • 112 913
  • 15
Все по често започнах да закъсвам с нервите , да викам за щяло и не щяло по детето и т.н.Купих си мента , глог и валериан , пия по едно на ден , но питането ми е мога ли да го пия по - продължително време , месец - два - три ....?
Виж целия пост
# 1
може да го пиеш и може да се пие и 3 пъти на ден.и аз съм така с нервите и виковете...  Crazy
Виж целия пост
# 2
Ооооох, позната картинка!!!  smile3506
В момента и аз го пия, но по 2 пъти/ден - сутрин и вечер.
Виж целия пост
# 3
Можеш, можеш  smile3521
Виж целия пост
# 4
пий щом ти понася, аз опитах веднъж и не повторих- оказа се че съм алергична към валериан  Sick
Виж целия пост
# 5
Няма проблеми да го пиеш, пък е и по-евтино, отколкото да взимаш например "Ремотив" - екстракт от жъл кантарион. Няма да те навреди със сигурност, но май с по едно на ден ефекта няма да е много голям, поне така е при мен. Успех и ти пожелавам повече спокойствие и по-малко нерви!:love: Ако изобщо на днешно време може да не се нервираме #Crazy Peace
Виж целия пост
# 6
Хайде и аз в клуб "Мента, глог и валериан"... Wink
Аз комбинирам и с Неуробекс /това е витамин "В"/, който се приема и за нервната система.
Виж целия пост
# 7
i az sam mngoo nervna i pritesnena ot povedenieto si naposledak. Bremenna sam v 7-mi mesec i samo vikam po inache nepojkornata mi 8 godishna dashteria. Moga li da pia i az menta, glog i valerian, kato sam bremenna?
Виж целия пост
# 8
Не знам , билки ,билки , но да не направиш грешка . По - добре се консултирай с лекар или пък пий ментов чай.
Виж целия пост
# 9
Не знам , билки ,билки , но да не направиш грешка . По - добре се консултирай с лекар или пък пий ментов чай.
Точно така - питай си доктора, иначе може да си навредиш......
Виж целия пост
# 10
Мога ли да си пия всеки ден дъпросната комбинация успоредно с противозачатъчните ? До сега не се бях замисляла ... newsm78
Виж целия пост
# 11
i az sam mngoo nervna i pritesnena ot povedenieto si naposledak. Bremenna sam v 7-mi mesec i samo vikam po inache nepojkornata mi 8 godishna dashteria. Moga li da pia i az menta, glog i valerian, kato sam bremenna?

На опаковката пише, при бременност и кърмене да се посъветваме с личния си лекар  Naughty

Мога ли да си пия всеки ден дъпросната комбинация успоредно с противозачатъчните ? До сега не се бях замисляла ... newsm78

Не мисля, че има някакъв проблем  newsm78
Виж целия пост
# 12
blagodaria vi za otgvorite, shte se posavetvam s lichnata!
Виж целия пост
# 13
валериана без рецепта ли се взима от аптеките?
Виж целия пост
# 14
Хайде и аз в клуб "Мента, глог и валериан"... Wink
Аз комбинирам и с Неуробекс /това е витамин "В"/, който се приема и за нервната система.
Това е и моят отговор Simple Smile
След една опаковка от по 100 бр. съм нов човек. Пия сутрин и вечер по едно , само едно хапче на ден не ми действа. Crazy
валериана без рецепта ли се взима от аптеките?
да
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия