До мамите, раждали в "Шейново"

  • 824
  • 7
Здравейте момичета,

Моля ви кажете ми някоя от вас раждала ли е при д-р Ангел Илиев, който в момента работи в Шейново? Преди това е работил в майчин дом, интересува ме по-специално секцио, но ако има и раждали нормално ще бъда благодарна за някакви отзиви...Simple Smile
Виж целия пост
# 1
Предварително се извинявам, че ти се меся, но мисля, че е по-добре да озаглавиш темата "До мамите, раждали в Майчин дом", защото до колкото разбирам, въпросния лекар доскоро е работил там.

Чао от мен и успех Peace
Виж целия пост
# 2
Предварително се извинявам, че ти се меся, но мисля, че е по-добре да озаглавиш темата "До мамите, раждали в Майчин дом", защото до колкото разбирам, въпросния лекар доскоро е работил там.

Чао от мен и успех Peace
не, работил е в Майчин Дом, но отдавна-по време на специализацията си. после в някаква поликлиника в Люлин и сега е в Шейново, от 1,5 г. учудвам се че няма никакви мнения, то не че за всеки д-р трябва да пише нещо Thinking
Виж целия пост
# 3
звездица, кутията ти за лични съобщения е запълнена и не мога да ти отговоря Simple Smile на въпроса
Виж целия пост
# 4
звездица, кутията ти за лични съобщения е запълнена и не мога да ти отговоря Simple Smile на въпроса
отивам да си я трия и се надявамче не си се отказала от отговара! благодаря ти
Виж целия пост
# 5
Той присъства по време на моето раждане,израждаше жената до мен.Докато чакаха да родя беше много внимателен.Той беше главния виновник да не родя секцио за което в деня на раждането ми идеше да го убия,но след като родих съм му много благодарна,че ме оставиха да родя нормално.Всяка сутрин идваше на визитация с колежката си за да види как заздравява епизиотомията ми.За него мога да кажа само хубави работи и най-вече добър специалист
Виж целия пост
# 6
Здравей,

Аз съм още новак във форума, но аз родих в "Шейново" секцио при д-р Ангел Илиев. Стана съвсем случайно, защото доктора с който имах уговорка беше в провинцията, но съм много съм доволна. направи ми прфектен шев и след това идва всеки ден в стаята да види как се чувствам и е раната от операцията.Препорачвам ти го, но ти си прецени, може да има други който не са били доволни.
Желая ти успех!!!!  
Виж целия пост
# 7
ох, много ви благодаря, момичета! успокоихте ме, бях се доста притеснила защото преди това раждах при друг доктор и се чудех дали постъпвам правилно. дано и при мен нещата бъдат наред, както и при вас Praynig
п.с. помолих една приятелка да пусне въпроса защото нямах нет, да не се учудите че аз отговарям
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия