Делови костюм?

  • 8 655
  • 11
От кои магазини предпочитате да си купувате делови костюми /в София/? Следващият месец се връщам на работа и трябва да попълня гардероба си с облекло за офиса, а около 2-3 години не ми се е налагало /по разбираеми причини/ да търся такова и доста съм изостанала  ooooh! Whistling Тъй че, споделете  Grinning
Виж целия пост
# 1
"Елизабет" - магазинът е на "Витошка", почти срещу някогашната "Аптека". Работят с много хубави платове, цените са добри и правят корекции. Имам 3 костюма от там и спокойно си ги пера в пералнята, а те не са мръднали.  Peace
Виж целия пост
# 2
В последно време от Бианка в ЦУМ. Има огромен избор, предлагат се няколко немски марки, материите са качествени. Цените са по-скоро високи. Понякога успявам да намеря нещо и в Манго, но много рядко. 
Виж целия пост
# 3
Ще следя темата с интерес.
Приятелката ми има костюм на Елизабет, много е хубав.
Виж целия пост
# 4
И аз съм доволна от Елизабет, имам един официален тоалет от там, наистина пранят и корекции макар че при мен се наложи да пробвам три пъти  ooooh!.  В Нико (има на Графа до Славейков и още един-два) има дамска мода, макар че са по-известни с мъжката; дамските костюми са от хубави тъкани и на прилични цени, а шивачите им са перфектни и правят костюма да изглежда като шит по поръчка - от раз. Справят се безупречно с неща като стесняване на раменете или гърба на сако, което ако не го бях изпитала на гърба си (и на мои познати също) нямаше да го повярвам просто.
Виж целия пост
# 5
И все пак какви са ориентировъчно цените в Елизабет?
Виж целия пост
# 6
Предимно от Мекс - Цум и Мола, аз съм много капризна на костюми и общо взето единствено там са от добри материи, които издържат дълго, и хем са официални, хем са интересни. В Манго понякога има добри неща, но честно казано в Зара /ако имаш възможност да пазаруваш извън БГ/ нещата са по-евтини и по-качествени.

А по-евтини и не лоши има в Модена, на Дондуков, ако не се сещаш къде е , ще погледна кой номер е точно, там има и костюми ишлеме на Капаска, на доста ниски цени.

Изобщо зависи колко пари ти се дават за облекло - ако ти ги дават от фирмата, екстра:)
Виж целия пост
# 7
Всичките ми костюми са на Модена, сега се казват VistaMod. От 7 години си купувам само от тях по няколко причини- харесват ми, а и познавам от години собственичката на фирмата, която ги шие. Всъщност тя е и дизайнер на моделите. Много съм доволна, не се налага да се поправя нищо, защото номер 40 ми е точно по мярка. Не са скъпи, а са качествени. Дори не ги нося на химическо, а ги пера в пералнята.
Виж целия пост
# 8
...аз съм много капризна на костюми

Изобщо зависи колко пари ти се дават за облекло - ако ти ги дават от фирмата, екстра:)

И аз съм страшно трудна при избор на каквито и да било дрехи, какво остава за костюми.
По принцип от фирмата ми дават пари за дрехи, макар че тази година едва ли ще взема, като се появявам в края й... Wink Но това са подробности, важното е да си харесам нещо.
Благодаря за подробната информация.
Специално в Капаска, като бях във Варна лятото си харесах доста неща, при това на прилични цени, та този магазин на Дондуков ме заинтригува, ще го посетя  Grinning И "Елизабет", за който стана дума.
Виж целия пост
# 9
Аз днес си купих костюм от Мария Магдалена на Хр.Ботев. Доволна съм - добре ушит, хубава кройка, хубава материя, и най-вече приемлива цена от 118 лв. Нашивките на рамената и по колана на сакото, както и "колана" на панталона, са от черен сатен. Нямам време много да ходя по магазините и съвсем случайно влязох във въпросния магазин, имах късмет. Има няколко други хубави къстюми в същия магазин.


Виж целия пост
# 10
Нико на ул. Граф игнатиев - срещу баничарница Белграно (малко под пл. Славейков). Магазинът е двоен - дамски и мъжки тоалети. Има на Косара стил и т.н.
Миналата седмица имаше готини костюми мой размер (разбирай големи), само дето ще е на заплата пазаруването. Та този ми е от любимите, защото имат номера и за малко по-едри  (Embarassed - oops колко скромно) мадами.
Виж целия пост
# 11
Vivid - Всичките ми /почти/ дрехи за работа са от там. Имат магазин в Молл-а, на Витошка /сега го ремонтират/ и на Солунска. Перфектно качество. Имат и спортна линия, но деловата им ми е слабост.

След няколко покупки дават и карта за намаление.

Купувам и от други магазини, но Нико, който и друг път съм виждала да хвалят - не ми харесва. Кройките са ми скучни, а платовете бррррр...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия