Тест за ову или БТ-Кое е по достоверно????

  • 745
  • 11
Моми4ета,милсля да запо4на да заси4ам ову,кои е по достоверниа на4ин?
Виж целия пост
# 1
Ако искаш да хванеш овулацията предварително, ползвай тестове. По метода на БТ засичаш кога е БИЛА овулацията.
Аз лично предпочитам тестовете - по-малко стресиращо ми е от меренето на температурата.
Виж целия пост
# 2
Преди да забременея си мерих БТ,но в интерес на истината,месеца в който е станало не си мерих нищо...
Да ти кажа,сега мисля да пробвам и двата начина едновременно!

Иначе не мога да ти кажа,кое е по-ефективно и достоверно!
Виж целия пост
# 3
Аз действах с тестовете за обулация - по-удобни са ми.
Виж целия пост
# 4
Най-добре е да комбинираш двата метода. Тестовете за овулация показват предстояща овулация, а БТ ще ти подскаже кога е била овулацията т.е. ако имаш положителен тест за ову и ниска БТ значи овулацията все още не е минала  Wink
Виж целия пост
# 5
И за мен най - доброто е комбинация между двата метода. Успех  bouquet
Виж целия пост
# 6
Аз прилагам и двата метода.В месеца когато забременях ову тестовете ми бяха  - и ми свършиха 1 ден преди ову а аз я хванах с БТ Sunglasses
Виж целия пост
# 7
Тестовете са по-надеждни, но път меренето на температурата е безплатно. Laughing
Виж целия пост
# 8
Най-добре е да комбинираш двата метода. Тестовете за овулация показват предстояща овулация, а БТ ще ти подскаже кога е била овулацията т.е. ако имаш положителен тест за ову и ниска БТ значи овулацията все още не е минала  Wink

опраделено комбинацията е по-сигурна, з-то ЛХ пикът, който се хваща от овутестовата, не е 100% сигурно, че ще бъде последван от отделяне на яйцеклетка Sad
Виж целия пост
# 9
Аз също комбинирам двата метода,но честно да ти кажа с тестовете ми е по-лесно май Thinking.Нещо само с меренето на БТ немога много да се ориентирам незнам защо newsm78.Успех ти пожелавам и скоро да се похвалиш Hug
Виж целия пост
# 10
благодаря ви много за из4ерпателните отговори,6те пробвам с тестове на първо време ,защото сутрин  ставам към 5h ,а тогава маи не  е хубаво да се мери БТ newsm78 newsm78 А за по нататк ще мислим
Виж целия пост
# 11
Най-добре е да комбинираш двата метода. Тестовете за овулация показват предстояща овулация, а БТ ще ти подскаже кога е била овулацията т.е. ако имаш положителен тест за ову и ниска БТ значи овулацията все още не е минала  Wink

Подкрепям.В месеца, когато реших да меря БТ се получи така, че овулацията ми закъсня драстично и беше голяма драма, натоварих се психически и т.н.На следващият месец паралелно започнах и тестовете, отделно винаги съм си имала външните симптоми-ЦС и болка.Така че аз просто впрегнах всички начини, засякох от 3 страни и категорично си определих овулацията, толкова категорично, че знаех кога ми се пука фоликула CrazyНа 2-3 месец от всякакви мерения знаех какво се случва в тялото ми, определено Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия