Нехард петъчно - някой работи ли в петък?

  • 1 038
  • 22
Като гледам , целия офис  се е скатал и само се маркира работа  newsm78. Това добре, но и на клиентите се усеща, че не им се работи  Wink. А при вас как е ?
Виж целия пост
# 1
почти като при теб.
Обаче добре, че в момента едно "слънце" ни огрява  Heart Eyes
Виж целия пост
# 2
В момента е затишие. Но и утре съм на работа.
Виж целия пост
# 3
о, аз, аз работя в петък Simple Smile По много, че и в събота, а понякога и в неделя...
Виж целия пост
# 4
Аз Sad
Виж целия пост
# 5
Половината от офиса са духнали уж по работа, само аз и една колежка бачкаме.
Виж целия пост
# 6
За мое съжаление - и аз, усилно и то. Краен срок гоня... иначе ми е ужасно петъчно (с това хубаво време вън!) и ми е трудно.
Виж целия пост
# 7
От дъжда ли,от петъка ли,клиентите ги е хванала липсата Rolling Eyes
Виж целия пост
# 8
Спокойно е, не звънят телефони, няма e-mail-и, на никой не му се работи.
Виж целия пост
# 9
Петък не знам дали става за работа , някои може би се напрягат да свършат нещо , защото ги очаква почивка .Това , което убедено мога да твърдя е , че ПОНЕДЕЛНИК ТРЯБВА ДА БЪДЕ ПОЧИВЕН ДЕН!!! chef
Виж целия пост
# 10
Щом се подвизавате из форумо, пък сте в офиси разни ясно е колко се работи в петък  hahaha Ама то и аз така... Чакам да стане 17.30
Виж целия пост
# 11
Спокойно е, не звънят телефони, няма e-mail-и, на никой не му се работи.

Същата работа и при нас  Simple Smile
Виж целия пост
# 12
Имам работа за целия китайски народ, но не мога да се накарам да свърша нещо....Моткам се из форума, от време на време посвършвам нещо и ми е гадно, защото знам, че ще ми се отели вола другата седмица. Ама на, не мога.....И тоя скапан дъжд, и студ, и съм крива, и съм зелена, и ми настъпват опашкатааааа
Виж целия пост
# 13
Уви, да.  Sad
Виж целия пост
# 14
никой не работи е петък следобяд и особено след 15.30...
мен така ме мързеше, че не е истина и с колегите само симулирахме работа  Mr. Green Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия