Закусвате ли?

  • 5 114
  • 126
Чували сме, че закуската е най-важното хранене за деня.
Някаде четох, че закусващите хора били по-щастливи от гладуващите сутрин newsm78 Wink
Аз напоследък пропускам закуската, просто не огладнявам преди 12.00.
А вие? Simple Smile
Виж целия пост
# 1
Закусвам PeaceМоже да хапна нещичко набързо , но не пропускам.Иначе до обяд огладнявам като вълк Mr. Green
Виж целия пост
# 2
От три месеца закусвам сутрин, защото започна да ми става лошо, ако не хапна нещо. Определено се чувствам по-добре от когато не закусвах, по-спокойно ми е, а по обяд не знам дали изобщо ще имам време да ям.
Виж целия пост
# 3
Не,само кафе пия.Чак към 10ч. огладнявам
Виж целия пост
# 4
НЕ  Naughty!
Ако сутринта закуся, то после цял ден ми се яде. Знам, че е вредно, но така ми е по - добре само с едно кафе минавам Hug
Виж целия пост
# 5
Сутрин пия само кафе!!! Не обичам да закусвам и огладнявам чак към обяд.
Само като малка съм закусвала сутрин, но това е защото майка ми е настоявала..... ooooh!
Виж целия пост
# 6
Да закусвам, но само ако е хубаво времето, защото ям баничка.
Виж целия пост
# 7
Аз докато бях бременна свикнах да закусвам, че иначе ми ставаше лошо. Сега за закуска хапвам прясно мляко с мюсли и кафенце. Като тръгна на работа не знам какво ще правя.
Виж целия пост
# 8
Чували сме, че закуската е най-важното хранене за деня.
Някаде четох, че закусващите хора били по-щастливи от гладуващите сутрин newsm78 Wink
Аз напоследък пропускам закуската, просто не огладнявам преди 12.00.
А вие? Simple Smile


Не мога да закусвам - гадно ми е просто сутрин да стана и да почна да се храня Sick
Виж целия пост
# 9
До обяд ям само плодове.
Виж целия пост
# 10
Не винаги. Но по - често гледам да хапна нещо малко, защото съм с ниско кръвно и като пия кафе с цигара на гладно ми става лошо. Имало и дни в които нямам време за закуска, но като хапна нещо определено ми е по - добре.
Виж целия пост
# 11
Не, не закусвам  Confused.
И към 11.30 - 12 часа вече съм примряла от глад.
Виж целия пост
# 12
Обикновено не закусвам. Рядко ми се случва и то в събота и неделя, най - често.
Ама май съм щастлива и без закуска. Или поне не съм забелязала да съм по-щастлива, когато съм закусвала newsm78.
Виж целия пост
# 13
Не.Само кафе и чак към 2 обядвам.От години съм така. newsm78
Виж целия пост
# 14
Опитвам да не закусвам, че като тръгне от сутринта едно ядене, до вечерта няма спиране. Сутрин наблягам на кафето.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия